تاریخ فیلم‌برداری فصل پنج Stranger Things مشخص شد

در حالی که پیش تولید فصل پنجم Stranger Things ادامه دارد، نوآ اشنپ فاش می‌کند که فیلمبرداری فصل آخر سریال پرطرفدار نتفلیکس در ماه مه آغاز خواهد شد. سریال «Stranger Things» زندگی چهار نوجوان را در شهر آرام هاوکینز در آمریکای شمالی دهه 1980 روایت می‌کند. جهانی که آن‌ها می‌شناسند خیلی زود زیر و رو می‌شود، وقتی که آنها پس از ملاقات با دختری باورنکردنی در میانه حوادث ترسناک و عجیبی قرار می‌گیرند.

پس از انتشار فصل چهارم «Stranger Things»، برادران دافر تاکید کردند که آنها در درجه اول تمرکز خود را بر این داشتند که مطمئن شوند قسمت های پایانی کیفیت قابل قبولی دارند که استانداردهای خودشان را قبل از ارائه تاریخ انتشار احتمالی داشته باشند. با این حال، نتفلیکس تایید کرد که فصل پنجم «Stranger Things» در سال 2023 فیلم‌برداری خواهد شد.

تبلیغات

همانطور که توسط Collider گزارش شده است، طرفداران اشنپ در جریان پخش زنده اینستاگرام از او پرسیدند که آیا فیلم‌برداری فصل آخر سریال «Stranger Things» با تحصیلات وی تداخل خواهد داشت یا خیر. او اعلام کرد که تولید سریال قرار است در ابتدای ماه مه آغاز شود.

منبع: اسکرین رنت

Play the best


منبع: https://gamefa.com/909260/stranger-things-season-5-filming-start-date-revealed-by-noah-schnapp/

با پایان یافتن فصل 4 Stranger Things در یک دوراهی وحشتناک که سرنوشت هاوکینز را در موقعیتی مخاطره آمیز قرار داد، بینندگان مشتاق هستند تا جزئیاتی را که می‌تواند به فصل 5 اشاره کند را کشف کنند. برادران دافر در حال اشاره به یک نتیجه احساسی برای فصل پنجم برای «Stranger Things» هستند. با وجود این، تاریخ دقیقی برای انتشار فصل جدید توسط برادران دافر مشخص نشده است.

نوآ اشبپ، بازیگر سریال محبوب «Stranger Things» تاریخ شروع فیلم‌برداری فصل پنجم این سریال را عنوان کرد.