تاریخ و ساعت شوکیس ایکس باکس مشخص شد

شوکیس بازی‌های ایکس باکس در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۲۳ (۲۱ خرداد ۱۴۰۲) ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد. هم‌چنین Xbox Games Showcase Extended دو روز پس از آن باز خواهد گشت. این رویداد شامل مصاحبه‌های و نمایش بازی‌ها از همکارهای ایکس باکس خواهد شد.

با توجه به دریافت نقدهای ضعیف توسط بازی جدید استودیوی آرکین (Arkane Studios) یعنی Redfall، حالا همه امید دارند تا بازی جدید استودیوی بتسدا (Bethesda) یعنی Starfield به انحصاری با کیفیتی برای مایکروسافت تبدیل شود. همان‌طور که قبلا اعلام شده بود، یک دایرکت اختصاصی برای Starfield در تاریخ ۱۱ ژوئن برگزار خواهد شد. این دایرکت پس از شوکیس بازی‌های ایکس باکس در همان روز خواهد بود. یک پست جدید در Xbox Wire تایید کرده که این دایرکت شامل مقدار زیادی گیم‌پلی جدید، مصاحبه با توسعه‌دهندگان و اطلاعات پشت صحنه است.

بازی Starfield که اولین آی‌پی جدید استودیوی بتسدا پس از ۲۵ سال است، یک اکشن نقش‌آفرینی علمی-تخیلی است که شامل بیش از ۱۰۰۰ سیاره و ۱۰۰ سیستم برای گشت و گذار می‌شود. این بازی در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۵ شهریور ۱۴۰۲) برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC منتشر خواهد شد و از روز اول روی Game Pass در دسترس خواهد بود.

تبلیغات

هم‌چنین باید اشاره کرد که Xbox Games Showcase Extended هم امسال باز خواهد گشت. این رویداد دو روز بعد و در تاریخ ۱۳ ژوئن (۲۳ خرداد) برگزار خواهد شد و شامل مصاحبه‌ای بر اساس نمایش‌های شوکیس اصلی خواهد بود. به علاوه قرار است شاهد اخبار بیشتری از بازی‌های شرکای ایکس باکس باشیم.

تاد هاوارد (Todd Howard)، کارگردان Starfield، گفته که تیم توسعه آن دائما مشغول تجربه بازی بوده و تمام وقت این استودیو صرف این بازی می‌شود. او هم‌چنین گفته که Starfield شامل بسیاری از المان‌های محبوب بازی‌های بتسدا خواهد شد و در عین حال تجربه بسیار منحصر به فردی را ارائه خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر تا رسیدن به تاریخ ۱۱ ژوئن با گیمفا همراه باشید.


منبع: https://gamefa.com/934814/%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D9%88-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D9%88%DA%A9%DB%8C%D8%B3-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%D9%85%D8%B4/