تاریخ پخش سریال The Last of Us لو رفت

این سریال که اقتباسی از فرنچایز انحصاری و بسیار موفق کمپانی سونی و استودیو آن‌ها می‌باشد، در دنیایی آخرالزمانی جریان داشته و وقایعی از دو نسخه The Last of Us و The Last of Us Part 2 را پوشش می‌دهد. مجموعه‌ای که توسط کریگ مازن (Craig Mazin) و نیل دراکمن (Neil Druckmann) تهیه شده و از بازیگرانی همچون پدرو پاسکال (Pedro Pascal)، بلا رمزی (Bella Ramsey)، گابریل لونا (Gabriel Luna) و کان اونیل (Con O’Neill) بهره می‌برد.

با توجه به این که انتظارات از سریال The Last of Us بسیار بالا می‌باشد، باید تا دی ماه صبر کرد و دید که شبکه HBO چگونه به این حجم گسترده از انتظارات پاسخ خواهد داد.


تبلیغات

منبع: Videogameschronicle


منبع: https://gamefa.com/882381/the-last-of-us-tv-show-release-date-has-seemingly-been-revealed-early-by-an-hbo-app/

یکی از مسائلی که طرفداران فرنچایز The Last of Us را هیجان‌زده کرده است، اعلام تاریخ پخش سریال اختصاصی آن از طریق شبکه HBO می‌باشد که هنوز به صورت رسمی رونمایی نشده است. با این حال به نظر می‌رسد که از طریق برنامه رابط کاربری HBO Max این تاریخ زودتر از موعد در دسترس مخاطبین قرار گرفته است.

پس از مدت‌ها انتظار، طرفداران این سریال تلویزیونی آخرالزمانی می‌توانند در تاریخ 15 ژانویه 2023 (25 دی) شاهد پخش آن از طریق شبکه HBO باشند. همچنین منبعی که نخواسته تا نامش فاش شود، اعلام کرده که نه تنها این تاریخ کاملاً صحیح می‌باشد، بلکه شبکه HBO در نظر داشته تا اواخر این هفته طی یک برنامه‌ریزی از پیش تعیین شده تاریخ پخش سریال The Last of Us را اعلام نماید.

به نظر می‌رسد که از طریق برنامه رابط کاربری HBO Max تاریخ پخش سریال The Last of Us لو رفته است.