تازه‌ترین فیلم فرانسیس فورد کاپولا روزهایی بحرانی را پشت سر می‌گذارد

فرانسیس فورد کاپولا یکی از بزرگترین نام‌های تاریخ سینما می‌باشد که آثاری فراموش نشدنی و منحصر به فرد را برای سینماگران پدید آورده است. تازه‌ترین پروژه حماسی و علمی تخیلی او که Megalopolis (مگالوپلیس) نام داشته و با سرمایه شخصی خود وی ساخته خواهد شد، به نظر می‌رسد که روزهای چندان خوشایندی را سپری نمی‌کند.

طبق گزارشی که خبرگزاری هالیوود ریپورتر فاش کرده، این فیلم نه تنها تمام تیم جلوه‌های ویژه خود را از دست داده است، بلکه طراح تولید جلوه‌های میدانی و همچنین مدیر تیم هنری آن نیز از این پروژه کناره‌گیری کرده‌اند. اثری که از ماه اکتبر مراحل ساخت آن اغاز شده بود، حال دچار شرایطی شده که هالیوود ریپورتر آن را “پر آشوب” خطاب می‌کند.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902917/francis-ford-coppolas-megalopolis-production-reportedly-in-peril/تبلیغات

فرانسیس فورد کوپولا که برای تازه‌ترین پروژه سینمایی خود با نام‌هایی همچون آدام درایور، فارست ویتاکر و لارنس فیشبرن وارد همکاری شده بود، در نظر داشت تا برای خلق جلوه‌های ویژه این پروژه از تکنولوژی سریال The Mandalorian استفاده نماید.

این فیلم که با بودجه‌ای بیش از 120 میلیون دلار تهیه شده است، در نیمه راه قرار داشته و عملاً فیلم‌برداری آن با خطر توقیف مواجه شده است. باید صبر کرد و دید که آخرین ساخته این کارگردان مشهور جهان به چه سرنوشتی دچار خواهد شد.

تازه‌ترین فیلم فرانسیس فورد کاپولا که Megalopolis نام دارد، روزهای پر آشوبی را می‌گذراند.

منبع: کولایدر