تحسین هنرنمایی تیموتی شالامی در فیلم Wonka


کیگان-مایکل کی هنرنمایی تیموتی شالامی در فیلم Wonka را مورد ستایش قرار داده است.

فیلم Wonka به کارگردانی پل کینگ (Paul King) به عنوان پیش درآمدی از داستان چارلی و کارخانه شکلات‌سازی شناخته می‌شود و دوران جوانی ویلی وانکا را به تصویر می‌کشد. کسی که بعدها صاحب این کارخانه عجیب و غریب شده و وقایعی شگفت‌انگیز را رقم می‌زند.

تیموتی شالامی (Timothée Chalamet) که ایفاگر نقش ویلی وانکا می‌باشد، توسط یکی دیگر از بازیگران فیلم به نام کیگان-مایکل کی (Keegan-Michael Key) مورد ستایش قرار گرفته و به نظر می‌رسد که با هنرنمایی تماشایی از سمت این بازیگر جوان و توانا مواجه خواهیم بود.

کیگان-مایکل کی در جریان مصاحبه با خبرگزاری هالیوود ریپورتر اعلام کرده که:

این فیلم در مجموعه 9 اجرای موزیکال خواهد داشت که 7 عدد از آن بر عهده تیموتی شالامی بوده و من 2 تا را اجرا خواهم کرد. باید اشاره کنم که هنرنمایی او جلوه‌ای حماسی به فیلم بخشیده که با کارگردانی زیبای پل کینگ سبب خلق اثری شده که می‌تواند قلب‌ها را تسخیر نماید.

تبلیغات

تیموتی شالامی به طرزی باورنکردی به ایفای نقش ویلی وانکا پرداخته و ویژگی امیدوارکننده‌ای حول محور نقش‌آفرینی او وجود دارد که از وی تسلیم‌ناپذیر ساخته است. شالامی همیشه برای کار آماده بوده و از اعتماد به نفس فوق‌العاده‌ای برخوردار می‌باشد.

فیلم‌نامه این اثر توسط سایمن فارنابی (Simon Farnaby) و پل کینگ نگارش شده و بازیگرانی همچون سالی هاوکینز (Sally Hawkins)، روآن اتکینسون (Rowan Atkinson)، الیویا کلمن (Olivia Colman)، جیم کارتر (Jim Carter)، متیو بینتون (Mathew Baynton) و تام دیویس (Tom Davis) در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Wonka برای اکران در تاریخ 15 دسامبر 2023 (24 آذر 1402) در نظر گرفته شده است.

منبع: کولایدر

HunTeR007IrN


منبع: https://gamefa.com/884057/timothee-chalamets-wonka-performance-praised-by-keegan-michael-key/