تخفیف‌های جمعه‌ی سیاه پلی استیشن آغاز شدند

تبلیغات

سونی جشنواره‌ی جمعه‌ی سیاه خود را با طیف وسیعی از تخفیف‌ها روی محصولات فیزیکی و دیجیتالی آغاز کرده است. در این میان بیش از 500 بازی پلی استیشن تا 28 نوامبر تخفیف خورده‌اند.

کنترلرهای دوال‌سنس پلی استیشن 5 هم در حال حاضر با قیمت 49.99 دلار (در حالت عادی 74.99 دلار) به فروش می‌رسند. تخفیف‌های جمعه‌ی سیاه پلی استیشن تا 28 نوامبر ادامه خواهند داشت. این در حالی است که مایکروسافت در مهم‌ترین تخفیف جمعه‌ی سیاه خود کنسول ایکس باکس سری اس را با 50 دلار تخفیف به فروش خواهد رساند. در زمینه‌ی بازی‌های دیجیتالی هم بیش از 900 بازی ایکس باکس و 200 بازی تا 67 درصد تخفیف خورده‌اند.


منبع: https://gamefa.com/887545/sony-has-launched-its-black-friday-sale-including-25-off-playstation-plus/

در فروشگاه دیجیتالی پلی استیشن هم شاهد تخفیف خوردن بیش از 550 عنوان هستیم. PlayStation Direct هم بازی‌های فیزیکی خود را در ایالات متحده تا 65 درصد و در بریتانیا تا 55 درصد تخفیف زده است. سونی در بلاگ پلی استیشن فهرستی از تمام عناوین تخفیف خورده را منتشر کرده است. نام مهم‌ترین و بزرگ‌ترین بازی‌هایی که شامل تخفیف جمعه‌ی سیاه می‌شوند را در ادامه می‌بینید:

همان‌طور که پیش از این فاش شده بود، مهم‌ترین تخفیف این جمعه‌ی سیاه برای طرفداران پلی استیشن، تخفیف 25 درصدی اشتراک‌های یک ساله‌ی سرویس PlayStation Plus است. مشترکین کنونی اشتراک معمولی PlayStation Plus هم می‌توانند با ارتقا به سطح‌های Premium یا Extra از این تخفیف 25 درصدی استفاده کنند.