تریلری جدید از بازسازی Sherlock Holmes: The Awakened منتشر شد

تریلر مذکور در ادامه قابل مشاهده است:

تبلیغات

پیام‌ها و نگرانی مستمرتان در قبال وضعیتمان، ما را در ادامه‌ی ساخت بازی‌ها و حفظ سلامت روانمان کمک کرده است. از شما سپاس‌گزاریم.

سرگی اوگانیسیان

این بازی که ابتدا سال 2008 منتشر شده بود، حال با استفاده از موتور آنریل انجین (Unreal Engine) بازسازی شده است و علاوه بر پیشرفت انیمیشن‌ها و کیفیت بصری، شامل سازوکارهای جدید گیمپلی می‌شود. داستان بازی نیز گسترش یافته و اتمام آن حدود 15 ساعت به طول می‌انجامد.

سرگی اوگانیسیان (Sergey Oganesyan)، رئیس بخش نشر استودیو، نیز در مورد جزئیات این عنوان ترسناک رمزآلود کارآگاهی توضیحاتی را ارائه می‌دهد. بازیکنان در نقش شرلوک هلمزی جوان (Sherlock Holmes) قرار می‌گیرند و با کمک دکتر واتسون (Dr Watson) به پنج کشور و دو قاره‌ی مختلف سفر می‌کنند تا راز ناپدید شدن عده‌ای را کشف کنند. در ادامه مشخص می‌شود که گروهی از ستایش‌گران کاتولو (Cthulhu) در این اتفاقات نقش داشته‌اند. شرلوک در این پرونده فشار سنگینی را متحمل می‌شود و هرچه سرنخ‌های بیش‌تری می‌یابد، به جنون نزدیک‌تر می‌شود.

بازسازی Sherlock Holmes: The Awakened در تاریخی نامشخص از فوریه‌ی 2023 (12 بهمن تا 9 اسفند 1401) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/888962/%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-sherlock-holmes-the-awakened-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF/

استودیوی فراگ ویرز (Frogwares) تریلری جدید از بازسازی عنوان Sherlock Holmes: The Awakened منتشر کرده است که گیمپلی آن را به نمایش می‌گذارد.

سرگی اوگانیسیان در نهایت به شرایط جنگ اوکراین و روسیه و حضور برخی از اعضای استودیو در جبهه می‌پردازد و به شیوه‌ی زیر از هواداران تشکر می‌کند: