تریلری جدید از بازی Sonic Frontiers منتشر شد

تبلیغات

سگا در این تریلر به سراغ بحث‌برانگیزترین بخش‌های ساخته‌ی اخیر خود می‌رود، جزئیات بیش‌تری از دنیای بازی و مناطق مختلف آن به نمایش می‌گذارد و در عین حال، به مأموریت‌ها و فعالیت‌های فرعی و معماهایشان می‌پردازد. مراحل Cyberspace نیز در این ویدیو به نمایش درآمده‌اند. علاوه بر آن، به نحوه‌ی پیش‌روی در بازی هم پرداخته شده است که شامل درخت مهارت‌ها و ویژگی‌های قابل دستیابی می‌شود.

همچنین، مبارزات و برخی از باس‌فایت‌های بازی قابل مشاهده هستند و قابلیت جدیدی به نام Cyloop معرفی می‌شود که با استفاده از آن هم می‌توانید رازهای محیط را کشف کنید و دشمنانتان را از پا در آورید.

با وجود آنکه درباره‌ی بازی Sonic Frontiers و کیفیت بازاریابی شرکت سگا برای آن نظراتی متفاوت و بعضاً منفی وجود دارد، نمایش‌های اخیر این عنوان پلتفرمر جهان‌آزاد خوب به نظر می‌رسیدند. اکنون، در جدیدترین تریلر منتشرشده که در ادامه قابل مشاهده است، این روند ادامه دارد.

سگا (SEGA) تریلری جدید از بازی پلتفرمر جهان‌آزاد Sonic Frontiers منتشر کرده است که به نحوه‌ی پیش‌روی، مناطق مختلف، مبارازات و قابلیت‌های جدید بازی می‌پردازد.

بازی Sonic Frontiers در تاریخ 8 نوامبر (17 آبان) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/863631/%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-sonic-frontiers-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF/