تریلری جدید از گیمپلی بازی Evil West منتشر شد

تریلری جدید از ساخته‌ی اکشن ماجرایی اخیر استودیوی فلایینگ وایلد هاگز (Flying Wild Hog) یعنی Evil West منتشر شده است که به داستان، دنیا و مبارزات آن می‌پردازد.

این بازی بازیکنان را در نقش جسی رنتیر (Jesse Rentier) قرار می‌دهد تا در دنیای آن کاوش کنند و خون‌آشام‌ها را از پا در بیاورند. سازمان رنتیر (Rentier Institute) در ابتدای داستان مورد حمله قرار می‌گیرد. جسی و همراهانش قصد دارند این سازمان را بازسازی کنند و بر علیه عاملان حمله بجنگند.

شرکت فوکوس اینترتینمنت (Focus Entertainment) در فاصله‌ی یک ماهه تا انتشار این عنوان تیراندازی سوم‌شخص و پس از اتمام فرآیند ساخت آن، این تریلر را منتشر کرده که در ادامه قابل مشاهده است:

بازی علاوه بر هفت‌تیر که برای فواصل متوسط و شلیک‌های سریع کاربرد دارد، یک تفنگ شکاری را در اختیارتان قرار می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانید نقاط ضعف دشمنانتان را دقیق‌تر هدف بگیرید. سلاح The Boomstick نیز در مبارزات نزدیک‌تر به کمکتان می‌آید و آسیب بسیاری را به دشمنان وارد می‌کند. همچنین، ابزاری با نام The Gauntlet در اختیار خواهید داشت که امکان استفاده از رعدوبرق و مبارزات تن به تن را برایتان فراهم می‌کند.

بازی Evil West در تاریخ 22 نوامبر (1 آذر) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

میام رو خطت


منبع: https://gamefa.com/882420/%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%DB%8C%D9%85%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-evil-west-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF/
تبلیغات