تریلری مهیج از بازی A Plague Tale: Requiem منتشر شد

شرکت فوکوس اینترتینمنت (Focus Entertainment) و استودیوی سوبو (Asobo Studios) تریلر جدیدی از A Plague Tale: Requiem منتشر کردند. شش ماه پس از وقایع بازی اول، هوگو به خاطر بیماری‌ خود محکوم می‌شود، اما آمیسیا تسلیم نشده و به دنبال راهی برای نجات برادرش می‌رود. این خواهر و برادر به سمت جنوب فرانسه حرکت می‌کنند تا جزیره‌ای را بیابند که شاید علاجی برای بیماری هوگو در آن یافت شود.

طولی نمی‌کشد که طاعون موش‌ها راه خود را به سمت این دو پیدا کرده و ویرانی و مرگ به همراه می‌آورد. هوگو و آمیسیا از مکان‌های تازه‌ای چون لاکونا (Lacuna) دیدن می‌کنند که گل‌ها و آرامش حاکم بر آن، حس و حال وهم‌آلودی دارند.

در ادامه می‌توانید این تریلر مهیج A Plague Tale: Requiem را دانلود یا تماشا کنید:

بازی A Plague Tale: Requiem برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ (از طریق فضای ابری) و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین، اعلام شده است که 15 تا 18 ساعت طول بازی خواهد بود و از روز اول برای مشترکین گیم پس در دسترس قرار خواهد گرفت.

تبلیغات

همچنین، به نظر می‌رسد که آمیسیا به یک شوالیه/مزدور برای رساندن آن‌ها به جزیرۀ رازآلود اطمینان کرده است که همین موضوع به درگیری‌های سفر آن‌ها خواهد افزود.

نظر شما همراهان گیمفا دربارۀ این تریلر چیست؟


منبع: https://gamefa.com/871854/a-plague-tale-requiem-receives-emotional-story-trailer/

کمتر از یک ماه تا ادامۀ تجربۀ ماجراجویی هوگو (Hugo) و آمیسیا (Amicia) در بازی A Plague Tale: Requiem باقی مانده است و امروز تریلری مهیج و احساسی از آن منتشر شد.