تریلر انیمیشن Elemental از پیکسار


پیکسار به تازگی اولین تریلر رسمی از انیمیشن مورد انتظار Elemental را منتشر کرده است.

انیمیشن «المنتال» یا «عنصری» (Elemental) جدیدترین اثر از استودیو پیکسار به شمار می‌رود که داستانی عاشقانه را درون دنیایی کاملا تازه و جالب را به تصویر می‌کشد. به تازگی اولین تریلر رسمی از این انیمیشن منتشر شده است.

در طی سال‌ها، استودیو پیکسار برداشتی متفاوت از جهان و اشیاء درون آن را برای مخاطبان به تصویر کشیده است و حالا در این انیمیشن تازه نیز جهانی تازه را خلق کرده که در آن، عناصر تشکیل‌دهنده جهان شامل آب، خاک، هوا و آتش، موجوداتی با فرهنگ و شعور هستند که جامعه خودش را تشکیل داده‌اند.

در تریلر منتشر شده برای انیمیشن «المنتال» ترکیبی از سبک کلاسیک انیمیشن‌های کارخانه هیولاها (Monsters Inc) و انیمیشن درون و بیرون (Inside Out) به چشم می‌خورد. این تریلر زن جوان مرموز و آتشینی به نام امبر را به تصویر می‌کشد که وارد مترو می‌شود و از کنار شخصیت‌های مختلفی بر اساس عناصر چهارگانه عبور می‌کند. زمانی که هدفون او به زمین می‌افتد، او با فرد جذابی از عنصر آب به نام وید آشنا می‌شود و همین نیز سرآغازی بر داستانی عاشقانه از دو عنصر متضاد است. تریلر منتشر شده برای این انیمیشن را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

تبلیغات

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد داستان انیمیشن «المنتال» در دست نیست. صداپیشگی شخصیت امبر را لیا لوئیس (Leah Lewis) در دست دارد که بیشتر برای سریال نانسی درو (Nancy Drew) شبکه سی دابلیو و همچنین فیلم نیمی از آن (The Half of It) محصول سال ۲۰۲۰ میلادی شناخته می‌شود.

در مقابل او نیز مامودو آتی (Mamoudou Athie) صداپیشگی شخصیت وید را برعهده دارد. این بازیگر اخیرا در فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو (Jurassic World: Dominion) نقش‌آفرینی کرده است. پیتر سون (Peter Sohn) که برای بیش از دو دهه به استودیو پیکسار همکاری داشته، مسئولیت کارگردانی این انیمیشن را برعهده دارد.

انیمیشن «المنتال» قرار است در تاریخ ۱۶ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲۶ خرداد ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: اسکرین رنت


منبع: https://gamefa.com/887388/elemental-trailer-pixar-movie-video/