تریلر انیمیشن Nimona از نتفلیکس

این تیزر تازه منتشر شده برای انیمیشن «نیمونا» نه تنها نیم نگاهی از درون این اثر مورد انتظار را برای مخاطبان و طرفداران ارائه می‌کند، بلکه زمان پخش این اثر روی سرویس آنلاین نتفلیکس را نیز مشخص می‌کند. در ادامه می‌توانید این تریلر تازه منتشر شده را مشاهده یا دانلود کنید.

نیک برونو و تروی کوان سکان کارگردانی انیمیشن «نیمونا» را در دست دارند و فیلم‌نامه اقتباسی این اثر نیز توسط رابرت ال بیرد و لوید تیلور از رمانی گرافیکی نوشته ان دی استیونسون نوشته شده است. این انیمیشن در تاریخ ۳۰ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۹ تیر ۱۴۰۲) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه خواهد شد.

این تریلر تازه همچنین آشکار می‌کند که شخصیت اصلی داستان به نام نیمونا در حقیقت یک تغییر شکل‌دهنده است که حتی مهیج‌تر و جذاب‌تر از نقاشی‌های خودش است. او از شخصیت‌های بامزه تا حیوانات بسیار خطرناک تغییر می‌کند و همین نیز نشان می‌دهد که طرفداران باید انتظار یک ماجراجویی پر از اکشن را داشته باشند.

سرویس آنلاین نتفلیکس به تازگی تریلری را برای انیمیشن تازه خودش به نام Nimona منتشر کرده است.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/939376/nimona-movie-trailer/

تریلر منتشر شده برای انیمیشن «نیمونا» با ارائه یک سبک انیمیشن‌سازی متفاوت، توانسته همه بیننده‌ها و طرفداران را شگفت‌زده کند. انیمیشن‌های دو بعدی، نرخ فریم پایین و سبک‌های مختلف انیمیشن‌سازی که واقعا با هم تطابق ندارند، این تریلر را متمایز کرده‌اند.

سرویس آنلاین نتفلیکس سرانجام به وعده خودش عمل کرد و اولین تریلر رسمی را برای انیمیشن مورد انتظار نیمونا (Nimona) منتشر کرده است، انیمیشنی که داستان دختری جوان به نام نیمونا با صداپیشگی کلویی گریس مورتز را روایت می‌کند و این دختر جوان به همراه شوالیه‌ای که در ابتدا قصد نابودی‌اش را داشت،‌ راهی یک سفر می‌شود.

تبلیغات