تریلر انیمیشن Scrooge: A Christmas Carol منتشر شد


در تریلر انیمیشن Scrooge: A Christmas Carol، آقای اسکروج با گذشته، حال و آینده‌اش روبرو می‌شود.

از شاهکار ادبی سرود کریسمس چارلز دیکنز، تا به حال ده‌ها اقتباس سینمایی، تلویزیونی و نمایشی ساخته شده است؛ با این حال این اثر چنان غنی و جذاب است که همچنان مورد توجه اهالی سینما قرار دارد و اقتباس‌های جدیدی از آن در دست ساخت قرار می‌گیرد.

یکی دیگر از این اقتباس‌ها، انیمیشن Scrooge: A Christmas Carol (اسکروج: سرود کریسمس) است که توسط شرکت نتفلیکس در دست تولید قرار دارد و به تازگی تریلر آن نیز منتشر شده است. تریلر انیمیشن با اقای اسکروج با صداگذاری لوک ایوانز (Luke Evans) بد اخلاق و عصبانی آغاز می‌شود که با رفتارهای بی‌مبالاتش همه را عاصی کرده است.

او به زودی با سه روح که به ترتیب نماد گذشته، حال و آینده‌ی او هستند روبرو می‌شود تا پرده‌ای از نتایج اعمال و رفتارهای خود را مشاهده کند.

تبلیغات

شما می‌توانید تریلر انیمیشن Scrooge: A Christmas Carol را در زیر تماشا یا دانلود کنید.

از صداپیشگان این انیمیشن می‌توان به لوک ایوانز، فرا فی (Fra Fee) و جسی باکلی (Jessie Buckley) اشاره کرد. موسیقی این اثر توسط لسلی بریکوس فقید (Leslie Bricusse) نوشته شده است. او پیشتر در دهه‌ی 70 میلادی تئاتر موزیکالی با نام اسکروج را به روی صحنه برده بود و همچنین موسیقی اقتباس سینمایی کتاب سرود کریسمس نیز به همت او آهنگ‌سازی شده است.

انیمیشن Scrooge: A Christmas Carol در تاریخ 2 دسامبر 2022 (11 آذر 1401) در سرویس نتفلیکس منتشر می‌شود.


منبع: https://gamefa.com/885319/scrooge-a-christmas-carol-trailer/