تریلر انیمیشن Wish اثر تازه دیزنی

تبلیغات

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/933182/wish-movie-trailer/

در مرکز داستان این انیمیشن نیز دختری جوان به نام آشا با صداپیشگی آریانا دیبوز قرار دارد که به همراه بز خودش به نام ولنتینو با صداپیشگی آلن تودیک در حین پرسه زدن در جنگل به یک ستاره برآورده کننده آرزو برخورد می‌کنند. همین نیز سرآغازی بر ماجراجویی‌های بسیار مهیج می‌شود.

کریس باک و فاون ویراسانتورن سکان کارگردانی انیمیشن «آرزو» را در دست دارند و با توجه سابقه کار آن‌ها در برخی از انیمیشن‌های بسیار محبوب و جذاب دیزنی همچون انیمیشن زوتوپیا (Zootopia) و موآنا (Moana) می‌توان انتظار اثری تماشایی و جذاب را داشت.

به تازگی تریلری برای انیمیشن سینمایی Wish محصول استودیو دیزنی منتشر شده که دنیایی جذاب و جادویی را به نمایش در می‌آورد.

استودیو انیمیشن‌سازی دیزنی تاکنون آثار بسیار برجسته و درخشانی را تولید کرده است و یکی از جدیدترین آثار این استودیو نیز انیمیشن سینمایی آرزو (Wish) نام دارد که به تازگی تریلری را برای آن در رویداد سینماکان ۲۰۲۳ در لاس وگاس منتشر کرده است.

انیمیشن «آرزو» قرار است در تاریخ ۲۲ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

در اولین تریلر انیمیشن «آرزو» بیننده‌ها نیم نگاهی از درون سرزمین روزاس دارند، سرزمینی که واقعا جادویی و تماشایی به نظر می‌رسد و در آن، واقعا آرزوها برآورده می‌شود. در این گوشه از جهان، شما هر چه که می‌خواهید را می‌توانید داشته باشید تا زمانی که آرزوهای خودتان را به شاه ماگنیفیکو بدهید.

تریلر تازه منتشر شده برای انیمیشن «آرزو» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، در حالی منتشر شده که به تازگی آشکار شده کریس پاین در این اثر سینمایی نقش رهبر این سرزمین به نام پادشاه ماگنیفیکو را صداپیشگی خواهد کرد. این موضوع از زمان اعلام حضور کریس پاین در این اثر مخفی نگه داشته شده بود.