تریلر تازه انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse

به تازگی سونی تریلری را برای انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر شده که بسیار متفاوت و جالب به نظر می‌رسد.

منبع: کولایدر

𝕰𝖒𝖕𝖊𝖗𝖔𝖗 𝕹𝖎𝖒𝖆 𝕾𝖍𝖆𝖒𝖘Ali


منبع: https://gamefa.com/941900/spider-man-across-the-spider-verse-fan-art-trailer/

انیمیشن مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Across the Spider-Verse) دنباله‌ای برای انیمیشن اصلی محصول سال ۲۰۱۸ میلادی به شمار می‌رود و قرار است ادامه ماجراجویی مایلز مورالز را در مولتی‌ورس به نمایش در بیاورد و در عین حال، کاراکترهای مختلفی را معرفی کند.

سکان کارگردانی انیمیشن «مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی» در دستان واکیم دوس سانتوس، کمپ پاورز و جاستین کی تامپسون است و فیلم‌نامه آن را نیز فیل لرد،‌ کریستوفر میلر و دیو کالاهام قلم زده‌اند. این انیمیشن با صداپیشگی شمیک مور، هیلی استاینفلد، جیک جانسون، اسکار آیزاک و تعداد زیاد دیگری قرار است در تاریخ ۲ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

اولین واکنش‌های انیمیشن «مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی» بسیار مثبت بودند و به نظر می‌رسد که این اثر همانند انیمیشن اصلی بسیار موفق و جذاب است. حالا با نزدیک شدن به زمان اکران این انیمیشن، کمپانی سونی پیکچرز تریلری را برای آن منتشر کرده که در ادامه می‌توانید مشاهده یا دانلود کنید.

این تریلر صحنه‌های بازسازی شده توسط طرفداران به شکلی متفاوت را نشان می‌دهد. این تریلر توسط شش هنرمند مختلف ساخته شده و شش سبک هنری در آن به چشم می‌خورد که در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و نتیجه آن نیز یک تریلر بسیار جذاب و تماشایی شده است.

تبلیغات