تریلر تازه فیلم Vesper آینده خطرناک زمین را نشان می‌دهد

تریلر جدیدی برای فیلم علمی-تخیلی Vesper منتشر شده که آینده خطرناک سیاره زمین را به نمایش در می‌آورد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/852402/vesper-trailer-raffiella-chapman-eddie-marsan-rosy-mcewen/

فیلم «وسپر» داستان دختر نوجوان و شجاعی را دنبال می‌کند که سعی دارد در جهانی متخاصم و خطرناک زنده بماند و در عین حال نیز از پدر مریض خود مراقبت کند و راهی برای احیا کردن طبیعت پیدا کند. او در این جستجوی خود با زنی به نام کامیلا آشنا می‌شود. با این حال، ربات این دختر به نام وسپر چندان اعتمادی به این زن ندارد.

فیلم «وسپر» در ماه ژوئیه سال جاری میلادی در جشنواره بین‌المللی فیلم کارلووی واری (Karlovy Vary International Film Festival) به نمایش در آمده بود و قرار است در تاریخ ۳۰ سپتامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران شود و به طور همزمان نیز به صورت دیجیتالی عرضه شود. تریلر منتشر شده برای فیلم «وسپر» را می‌توانید در ادامه مشاهده یا دانلود کنید.

مدتی پیش بود که اولین تیزر از فیلم وسپر (Vesper) منتشر شد و نیم نگاهی از این اثر آخرالزمانی و آینده‌نگرانه را برای بینندگان به ارمغان آورد. حالا تریلری تازه برای این فیلم منتشر شده است که جهانی آینده‌محور با عناصری بسیار ترسناک و خطرناک را به نمایش می‌گذارد.

تبلیغات
کریستینا بویزیت (Kristina Buozyte) و برونو سامپر (Bruno Samper) کارگردانی و نویسندگی فیلم «وسپر» را در دست دارند. آن‎‌ها با ساخت فیلم Vanishing Waves محصول سال ۲۰۱۲ میلادی توانستند خود را به عنوان فیلم‌سازانی برجسته ثابت کنند.

این تریلر تازه، عناصری تازه و جالب‌توجه از این جهان مرموز را برای بیننده به نمایش در می‌آورد. در این تریلر نشان داده می‌شود که سیاره زمین از همه جهات علیه انسان‌ها شده است که شامل محیطی بسیار خوفناک با خطراتی غیرمنتظره و کشنده است.

رافیئلا چپمن (Raffiella Chapman)، رزی مک‌ایون (Rosy McEwen)، ادی مارسن (Eddie Marsan)، ریچارد بریک (Richard Brake)، ادموند دهن (Edmund Dehn) و ملانی گیدوس (Melanie Gaydos) از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم «وسپر» نقش‎‌آفرینی می‌کنند.