تریلر جدیدی از بازی Dead Island 2 منتشر شد

Dead Island 2 بازیکنان را راهی کالیفرنیایی تحت تسخیر مردگان متحرک می‌کند و اجازه می‌دهد تا بخش‌های مهمی از این ایالت را در تمی آخرالزمانی با چاشنی کمدی کامیک‌بوکی ببینید؛ از منطقۀ سانتامونیکا گرفته تا تپه‌های هالیوود، همه در خدمت ساخت لحظات شیرین زامبی‌زدایی خواهند بود.

مزایا و آیتم‌های موجود در نسخۀ HELL-A edition:

  • یک استیل بوک منحصربه‌فرد به‌همراه دیسک بازی
  • دریافت کامل بسته‌های الحاقی آیندۀ بازی از طریق Expansion Pass
  • نقشۀ اختصاصی Venice Beach Travel Map
  • شش عدد کارت کلاس Slayer
  • دو عدد آیتم Pin Badge
  • بستۀ سلاح‌های طلایی Golden Weapons Pack
  • Pulp Weapons Pack
  • دو سری بستۀ مخصوص کاراکترها با نام Character Packs 1 & 2

از زامبی‌کشی خسته شده‌اید؟ در Dead Island 2 می‌توانید دنیا را از چشم زامبی‌های بدبخت هم ببینید.

تبلیغات

لس آنجلس در قرنطینه است و فقط شما، و تعداد محدودی از کسانی که از قضای روزگار، نسبت به ویروس ایمن هستند می‌توانید سرنوشت شهر را رقم بزنید. Dead Island 2 خوش‌ساخت و پویاست و پر شده از زامبی نیز هست. در لس آنجلسی غرق شده در لحظات حال‌به‌هم‌زن به اکتشاف بپردازید و با شخصیت‌هایی بزرگ‌تر از هرچه که تاحالا دیده‌اید سلام و علیک کنید؛ دشمنان‌تان را با نهایت جزئیات از میان بردارید و به یک شکارچی زامبی تمام عیار تبدیل شوید.

نکتۀ جالبی که لازم به ذکر است، به قابلیت «کنترل صوتی» بازی برمی‌گردد که به‌طوری کم‌نظیر، اجازه می‌دهد تا بازیکنان کنسول‌های ایکس باکس و رایانه‌های شخصی، بتوانند با استفاده از هوش مصنوعی الکسا، دستورات و انیمیشن‌های مطلوب مختلفی را در بازی اجرا کنند. ضمن این‌که قرار است نسخه‌ای ویژه از بازی تحت عنوان HELL-A edition منتشر بشود که شامل مزایای مخصوص به خود خواهد شد.

بازی Dead Island 2 قرار است تا در سه فوریه سال 2023، یعنی 14 بهمن 1402 برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان ایکس و اس، ایکس باکس سری ایکس و اس و رایانه‌های شخصی منتشر شود.


منبع: https://gamefa.com/892805/dead-island-2-new-gamepleay-showcase/

بازی Dead Island 2 ماجرای عجیبی دارد. اثری که در سال 2014 معرفی شده بود و پس از گذشت هشت سال از اولین‌باری که نامش را شنیدیم، امروز خود از مرگ بازگشته و به طرفداران منتظر، کلی ویژگی جدید دربارۀ بازی پیشِ رو معرفی می‌کند. حالا به‌تازگی و به‌همین مناسبت، پس از فراز و نشیب‌ای طولانی، تریلری جدید را از این بازی شاهد هستیم که در آن، بخش‌های مهمی از گیم‌پلی و آیتم‌های تازه را شاهد هستیم؛ برای مثال، بازیکنان در این نسخه با «شمشیر کاتانای آتشین» ملاقات می‌کنند و می‌توانند این سلاح یا اسلحۀ دیگر را در طول بازی به‌ دلخواه خودشان ارتقا ببخشند.

بازیکنانی که به‌هر طریقی Dead Island 2 را پیش خرید کنند، به بستۀ تشویقی Memories Of Banoi Pack دست پیدا می‌کنند که علاوه‌بر یک آیتم کمیاب Skill Card برای شخصیت اصلی، شامل دو سلاح خاص از بازی‌های قدیمی سری می‌شود. در توضیحات پیرامون بازی Dead Island 2 نوشته شده: