تریلر جدید بازی Dead Cells، شخصیت ریچر بلمونت را نشان می‌دهد

بسته الحاقی Return to Castlevania بازی Dead Cells قرار است در تاریخ 15 اسفند 1401(6 مارس 2023) با قیمت 10 دلار منتشر می‌شود. علاوه بر بیوم‌ها و سلاح‌های جدید، این بسته الحاقی شامل 20 لباس جدید برای باز کردن و 51 آهنگ از سری Castlevania برای گوش دادن است که 12 قطعه آن برای تناسب با سبک بازی Dead Cells، بازسازی شده‌اند.

...Eternal...Vyke


منبع: https://gamefa.com/916894/dead-cells-return-to-castlevania-trailer-reveals-playable-richter-belmont/تبلیغات

به تازگی استودیوی موشن توین، آخرین تریلر از بسته الحاقی Return to Castlevania بازی Dead Cells را منتشر کرد. به نظر می‌رسد علاوه بر تمام محتوایی که تاکنون برای این بسته الحاقی معرفی شده، بازیکنان می‌توانند یک مرحله مخفی را در قلعه دراکولا کشف کنند که دارای حالت Richter است. این حالت به بازیکنان امکان می‌دهد تا کنترل ریچر بلمونت (Richter Belmont) را به دست گیرند و با استفاده از سبک مبارزات کلاسیک او که برگفته از Castlevania: Symphony of the Night و Vampire Killer معروف است، به تجربه‌ی بازی بپردازند.

استودیوی موشن توین (Motion Twin) تریلر جدیدی از بسته الحاقی Return to Castlevania بازی Dead Cells منتشر کرد که در آن شخصیت ریچر بلمونت را می‌توانیم ببینیم.

در این مرحله شمع‌هایی وجود دارد که بازیکنان باید آن‌ها را نابود کنند. همچنین قلب‌های مختلف برای جمع‌آوری و هزاران دشمن کلاسیک شامل اسکلت‌ها یا دشمنان زره‌پوش زنده، در مرحله‌ی مربوط به ریچر بلمونت قرار داده شده است. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند با باس Medusa به مبارزه پرداخته و با کاوش در محیط این مرحله، قابلیت پرش دوتایی را به دست آورند. طرفداران بازی Dead Cells که محتوای بسته الحاقی Return to Castlevania را در نقش The Beheaded بازی می‌کنند، می‌توانند در حین مبارزه با Dracula و Death با استفاده از سلاح‌های کلاسیک، انواع سرنخ‌ها و ادای احترام سازندگان به سری Castlevania را ببینند.