تریلر جدید بازی Lies of P به بررسی ظهور عروسک‌ها می‌پردازد

بازی Lies of P در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ (۱۹ سپتامبر ۲۰۲۳) برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم PC منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از این بازی را تماشا کنید.

تبلیغات

عروسک‌ها بخش بزرگی از جامعه‌ی Krat در بازی Lies of P را تشکیل می‌دهند، بنابراین وقتی آن‌ها بدون هیچ دلیلی به یک جنایت مرگبار دست می‌زنند، همه چیز به سرعت تغییر می‌کند.

در یک ژورنال نوشته شده که توسط یک فرد ناشناس ارائه شده است، متوجه می‌شویم که عروسک‌ها عمیقاً در جامعه‌ی Krat قرار دارند، جایی که بازیکنان این شهر را کاوش می‌کنند. یک بیماری کشنده نیز در اینجا شیوع پیدا می‌کند و کسانی را که تحت تأثیر قرار می‌دهد، به یک جهش یافته تبدیل می‌کنند و خیلی زود عروسک‌ها به‌طور مرموزی دیوانه می‌شوند. ظاهراً هیچ مانعی برای آن‌ها وجود ندارد تا زمانی که Geppetto راه حلی را پیشنهاد کند.

اینکه چگونه P می‌تواند بحرانی را که بر Krat تأثیر می‌گذارد برطرف کند، هنوز مشخص نیست، اما او در حین جستجوی Geppetto، صدای مرموزی را دنبال می‌کند. در طول داستان، فرصت های زیادی برای دروغ گفتن وجود دارد که می‌تواند پایان را تحت تاثیر قرار دهد. سازندگان پیش‌تر تایید کرده بودند که در این بازی سه پایان مختلف وجود دارد.

منبع: Gamingbolt


منبع: https://gamefa.com/975474/lies-of-p-trailer-explores-the-rise-of-puppets-krats-fall-and-more/

با نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی Lies of P، شرکت کره‌ای نئوویز (Neowiz) تریلرهای بیشتری را از این اثر اکشن سولزلایک منتشر می‌کند. این بازی گیم‌پلی تجهیزات و سلاح‌های مختلف را در تریلرهای گوناگون نمایش داده و بخش‌های جدیدی را به نمایش گذاشته است. جدیدترین تریلر منتشر شده رویکرد متفاوتی را در پیش گرفته است و به بررسی داستان بازی می‌پردازد.