تریلر جدید بازی Lies of P گیم‌پلی مبارزات را نشان می‌دهد

با مشاهده‌ی تریلر جدید Lies of P می‌توانیم نگاهی اجمالی به بخش کاوش و پیمایش در دنیای بازی را مشاهده کنیم. همچنین این تریلر بخش‌های جذابی از مکانیسم‌های سیستم مبارزه‌ی این عنوان سولزلایک را به ما نشان می‌دهد که شامل انواع گزینه‌های حمله و دفاع بازیکنان در برابر دشمنان معمولی یا باس‌فایت‌ها می‌شود.

بازی Lies of P قرار است در سال 2023 روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود.


منبع: https://gamefa.com/914106/lies-of-p-shows-off-gameplay-in-new-trailer/تبلیغات

سازندگان بازی Lies of P که در سال 2021 معرفی شد، در روایت داستان آن از سری مشهور پینوکیو الهام گرفته‌اند. این بازی در شهر نفرین شده و ویران Krat اتفاق می‌افتد و بازیکنان باید با انواع ماشین‌ها و ربات‌های جنگنده به مبارزه بپردازند. همانطور که از اولین نمایش بازی Lies of P مشاهده شد، استودیوی راند8 در ساخت آن از بازی‌های شرکت فرام‌سافتور (FromSoftware) به خصوص Bloodborne در طراحی مبارزات سولزلایک و دنیای تاریک خود الهام گرفته است.

استودیوی راند8 (Round8) و شرکت ناشر نئوویز (Neowiz)، تریلر جدیدی از بازی اکشن و نقش‌آفرینی Lies of P منتشر کردند که در آن شاهد بخش‌هایی از گیم‌پلی کاوش و مبارزات هستیم.

به تازگی استودیوی توسعه‌دهنده راند8 و شرکت ناشر نئوویز، تریلر جدیدی از بازی اکشن نقش‌آفرینی Lies of P منتشر کرده‌اند. این تریلر که به عنوان بخشی از رویداد IGN Fan Fest 2023 پخش شده است، بر نمایش هسته‌ی گیم‌پلی بازی Lies of P تمرکز دارد.