تریلر جدید بازی Redfall به معرفی شرورهای اصلی می‌پردازد

بازی Redfall قرار است در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ (۲ مه ۲۰۲۳) روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود. همچنین این بازی در روز نخست عرضه در دسترس مشترکین سرویس گیم پس (Game Pass) قرار خواهد گرفت.


منبع: https://gamefa.com/921602/redfall-trailer-details-story-major-villains-and-much-more/

استودیوی آرکین و شرکت بتسدا تریلر داستانی جدیدی از بازی تیراندازی اول شخص و نقش‌آفرینی Redfall منتشر کردند که در آن شاهد رئیس هر قبیله از خون‌آشام‌ها هستیم.

تبلیغات

شرکت بتسدا (Bethesda) و استودیو آرکین (Arkane) تریلر جدیدی از بازی Redfall منتشر کرده‌اند که جزئیات بیشتری از داستان را ارائه می‌دهد. با توجه به جزئیات داستانی این تریلر جدید، به نظر می‌رسد قبل از غلبه‌ی نیروی تاریکی خون‌آشام‌ها بر شهر، شرکتی به نام Aevum Laboratories در حال تحقیق در مورد یک درمان معجزه‌آسا بوده است. این درمان شامل نوع خاصی از خون بوده که نخبگان شرکت Aevum Laboratories از آن برای تبدیل شدن به خون‌آشام استفاده می‌کردند.

در بازی Redfall، بازیکنان در نقش یکی از چهار بازمانده با توانایی‌های منحصر به فرد قرار خواهند گرفت و باید شهر را از تسخیر تاریکی خون‌آشام‌ها نجات دهند. نبرد مستقیم با این دشمنان شامل استفاده از انواع تفنگ یا سلاح‌های سرد مانند چوب خواهد بود. در نهایت بازیکنان باید با خدای هر فرقه به عنوان یک باس به مبارزه بپردازند.

با گسترش نفوذ و قدرت این افراد در شهر، مردم به مرور آن‌جا را ترک کردند و در ادامه فرقه‌های گوناگون از خون‌آشام‌ها به حکمرانی در منطق مختلف پرداختند. طولی نکشید که نور خورشید برای همیشه در شهر غروب کرد و بازماندگان در تاریکی به دام افتادند. برخی از خون‌آشام‌ها به نام‌های The Hollow Man ،Bloody Tom ،Ms Whisper و The Black Sun به عنوان خدای هر فرقه شناخته می‌شوند و شرورهای اصلی داستان بازی Redfall به شمار می‌آیند. با توجه به اینکه هزاران یادداشت در سراسر نقشه‌ی بازی وجود دارد که جزئیات داستانی را به بازیکنان نشان می‌دهند، احتمالا بازیکنان در مورد این خون‌آشام‌ها مطالب جالبی پیدا خواهند کرد.