تریلر جدید بازی Sifu به معرفی Arenas می‌پردازد؛ اعلام تاریخ عرضه نسخه‌های ایکس باکس و استیم

اخیرا استودیوی اسلوکلپ (Sloclap) اعلام کرد که بازی رزمی Sifu قرار است در تاریخ 8 فروردین 1402 (28 مارس 2023) روی فروشگاه استیم (Steam) و کنسول‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود. همچنین سازندگان تایید کردند که این نسخه‌های جدید از بازی Sifu همراه با محتوای گسترشی Arenas برای همه پلتفرم‌ها در دسترس قرار می‌گیرند. به گفته‌ی اسلوکلپ، محتوای Arenas با حالت‌های جدیدی که دارد می‌تواند حدود 10 ساعت گیم‌پلی را به بازی اضافه کند.

تبلیغات

بسته Arenas شامل 9 مکان جدید، 5 حالت بازی و 45 چالش تازه خواهد بود. بازیکنان در حالت بقا (Survival Mode) باید در برابر حمله‌ی موج‌های مختلفی از دشمنان، زنده بمانند. حالت مبارزه با زمان (Time Attack) نیز به سرعت بازیکنان در پیشروی و از بین بردن دشمنانی که در مسیر خود می‌بینند، اختصاص دارد. حالت عملکرد (Performance Mode) می‌تواند با چالش‌هایی که در بر دارد، میزان تکامل مهارت بازیکنان در مبارزه را مشخص کند. چهارمین حالت جدید، Capture Mode نام دارد که در آن بازیکنان باید وارد یک منطقه‌ی مشخص شوند، آن را از دشمنان پس بگیرند و حفظ کنند.

استودیوی اسلوکلپ در کنار اعلام تاریخ عرضه‌ی Sifu روی ایکس باکس و استیم، تریلر جدیدی منتشر کرد که در آن می‌توانیم جزئیات مربوط به محتوای الحاقی Arenas را ببینیم.

در نهایت حالت پنجم Manhunt نام دارد که شامل از بین بردن یک هدف خاص است. با این حال بازیکنان باید برای از بین بردن این هدف قدرتمند، ابتدا محافظان او را از پای درآورند. به نظر می‌رسد بازیکنان که به دنبال آزمایش مهارت‌های خود در بازی Sifu هستند، می‌توانند با ین محتوای گسترشی رایگان به آن دست یابند.

بازی Sifu هم‌اکنون روی کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در دسترس قرار دارد. همچنین کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌توانند این بازی را از طریق فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) خریداری کنند.

Porfosor


منبع: https://gamefa.com/918274/sifu-releases-on-march-28th-for-xbox-and-steam-arenas-detailed-in-new-trailer/