تریلر جدید فیلم John Wick: Chapter 4 منتشر شد

با این حال پروژه‌ای که تمامی توجهات را نسبت به خودش جلب کرده است، قسمت جدیدی از ماجراجویی‌های کیانو ریوز (Keanu Reeves) در قامت جان ویک می‌باشد که در قسمت چهارم به آخرین حد از خودش خواهد رسید. پروژه‌ای که توسط چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) کارگردانی شده و روایت‌گر مبارزه تمام عیار جان ویک با سازمان بالا دستش می‌باشد.

فیلم John Wick: Chapter 4 برای اکران در تاریخ 24 مارس 2023 (4 فروردین 1402) در نظر گرفته شده است.

منبع: کولایدر

Nima ShamsKratos


منبع: https://gamefa.com/885134/new-john-wick-chapter-4-trailer-showcases-paris-and-tons-of-action/تبلیغات

این فیلم که توسط خود چاد استاهلسکی تهیه‌کنندگی شده است، از بازیگرانی همچون لارنس فیشبرن (Laurence Fishburne)، لنس ردیک (Lance Reddick)، دانی ین (Donnie Yen)، بیل اسکاشگورد (Bill Skarsgård)، هیرویوکی سانادا (Hiroyuki Sanada) و اسکات ادکینز (Scott Adkins) بهره ‌می‌برد.

سال‌های پیش رو می‌تواند برای طرفداران فرنچایز جان ویک بسیار لذت‌بخش باشد. زیرا در کنار اکران فیلم مورد انتظار John Wick: Chapter 4 می‌توانیم شاهد ساخت پروژه‌هایی فرعی همچون فیلم Ballerina با هنرنمایی آنا د آرماس (Ana de Armas) و سریال تلویزیونی The Continental باشیم که هر یک قطعاً با صحنه‌های اکشن و شخصیت‌های جذاب خود می‌تواند طرفداران را به وجد بیاورد.

تریلر جدیدی از فیلم مورد انتظار John Wick: Chapter 4 منتشر شده که حاوی صحنه‌های اکشن و هیجان‌انگیزی می‌باشد.

حال نیز تریلر جدیدی از این فیلم مورد انتظار منتشر شده که حاوی صحنه‌های اکشنی ناب بوده و می‌توانید در ادامه آن را مشاهده نمایید.