تریلر جدید Hogwarts Legacy به محیط‌های مختلف بازی می‌پردازد

بازی Hogwarts Legacy در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۲۳ (۲۱ بهمن) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد. نسخه‌ی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در ۴ آوریل ۲۰۲۳ (۱۵ فروردین ۱۴۰۲) و نسخه‌ی نینتندو سوییچ در ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۳ (۳ مرداد ۱۴۰۲) عرضه می‌شود.

Rezag1علی


منبع: https://gamefa.com/895513/%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%84%D8%B1-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-hogwarts-legacy-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%AD%DB%8C%D8%B7%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85/

استودیوی آوالانچ سافتور (Avalanche Software) تریلری جدید از بازی مورد انتظار Hogwarts Legacy منتشر کرده است که بخش‌های تازه‌ای از آن را به نمایش می‌گذارد.

تبلیغات

شخصی‌سازی چینش داخلی اتاق و مجسمه‌های موجود در آن نیز ممکن است. زمینی وسیع هم به منظور نگهداری از موجودات مختلف در نظر گرفته شده است.

دومین نمایش گیمپلی این بازی به سازوکارهای مختلف آن نظیر پرواز می‌پردازد. فعالیت‌ها و ماموریت‌ها و موجودات زیادی در گوشه‌کنار جهان بازی یافت می‌شود. تریلری که در ادامه مشاهده می‌کنید به میدان هنرهای سیاه (The Dark Arts Arena) می‌پردازد؛ جایی که بازیکنان می‌توانند از هنرهای سیاه مخصوصی برای مبارزه با دشمنانشان استفاده کنند. برای مثال، با جادوی Avada Kedavra می‌توان دشمنی را بی‌درنگ از پا در آورد، اما مدتی که باید برای استفاده‌ی دوباره از این جادو صبر کنید، زیاد است. جادوهای دیگر امکان آن را فراهم می‌کنند که با صدمه وارد کردن به یک دشمن، سایر آن‌ها نیز آسیب ببینند.

همانطور که مشاهده کردید، دیگر موردی که این ویدیو معرفی می‌کند، The Room of Requirement است؛ مکانی برای شخصی‌سازی آیتم‌هایی که در اختیار دارید. در این مکان می‌توان به تهیه‌ی معجون‌های مختلف پرداخت، به گیاهان رسیدگی کرد، سلاح‌ها و ابزار متفاوت را مشاهده نمود و با استفاده از یک دستگاه بافندگی، آن‌ها را ارتقا داد. همچنین، بازیکنان قادر هستند با دریافت و انتخاب قابلیت‌های مختلف، توانایی خود در مبارزه را افزایش دهند.