تریلر جدید Redfall به قابلیت‌های شخصیت جیکوب می‌پردازد

از نظر گیم پلی، جیکوب به عنوان یک مامور سابق نیروهای ویژه مخفی، در مخفی‌کاری (Stealth) تخصص ویژه‌ای دارد. او این توانایی را دارد که در بازی Redfall به طور موقت خود را برای به منظور عبور از دشمنان و پنهان کردن نامرئی کند و همچنین کلاغ مرموز که دائماً او را همراهی می‌کند، می‌تواند در مبارزات نیز مفید باشد.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Redfall را که به شخصیت جیکوب اختصاص دارد، تماشا کنید.

تبلیغات

وب‌سایت IGN تریلر جدیدی از بازی Redfall را منتشر کرده است که به ارائه‌ی جزئیاتی از شخصیت جیکوب، پیش‌زمینه‌ داستانی و توانایی‌های منحصر به فرد او می‌‎پردازد.

جیکوب بویور (Jacob Boywer)، که یکی از شخصیت قابل بازی است، یک پیمانکار نظامی خصوصی محسوب می‌شود که برای کاری به شهر جزیره‌ای Redfall فرستاده شد، اما در حین کار او و گروهش مورد حمله خون آشام‌ها قرار گرفتند. اعضای گروه جیکوب در جریان این حمله سلاخی می‌شوند و هنگامی که به هوش می‌آید، یک چشم جدید مرموز و یک کلاغ عجیب را همراه خود می‌بیند که دائماً به دنبالش است.

بازی شوتر اول شخص جهان باز Redfall در تاریخ ۲ می ۲۰۲۳ (۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲) روی ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و از روز اول انتشار برای مشترکین سرویس گیم پس در دسترس قرار خواهد گرفت. اخیراً نیز تایید شده است که این بازی بر روی PC دارای قفل Denuvo DRM خواهد بود.

OrinPashmak..darhalkhab


منبع: https://gamefa.com/927306/redfall-trailer-details-jacobs-backstory-stealth-abilities-and-more/