تریلر جدید Skull and Bones روی گیم‌پلی روایی آن تمرکز دارد

تبلیغات

یوبیسافت (Ubisoft) تریلری 30 دقیقه‌ای از بازی Skull and Bones منتشر کرده است که ماجراجویی‌های روایی بازی را معرفی می‌کند.

برای مثال، برای پیشبرد داستان خواهر و برادری که ادعا دارند وارثان بر حق سرزمین هستند، بازیکنان ابتدا باید به مکانی سفر کنند که گمان می‌کنند طرف برادر داستان با تاج به آنجا رفته است. سپس سرنخی در یک کشتی رهاشده پیدا می‌کنند که آن‌ها را به مقصد بعدی‌شان می‌برد.

ویدیوی مذکور چندین جنبۀ متفاوت گیم‌پلی بازی Skull and Bones را به نمایش می‌گذارد، از جمله پایگاه‌ها، فعالیت‌ها و حتی بخشی از داستان.

طبق تریلر منتشر شده، رویکرد روایت‌پردازی Skull and Bones نیز با بازی چندنفرۀ دزدان دریایی معروف دیگر، یعنی Sea of Thieves، تقریباً مشابه است؛ بازیکنان در آن فعالیت‌های معمول دزدان دریایی را در چهارچوب داستانی جهان بازی انجام می‌دهند.

بازی Skull and Bones که باری دیگر تأخیر خورده است هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد. البته، گفته شده که این اثر قرار است در سال مالی 2024 عرضه شود.

طبق گفته‌های یوبیسافت، این داستان‌ها قرار نیست که برای پیش‌روی در بازی Skull and Bones باشند، بلکه در اصل پیشینۀ داستانی شخصیت‌های بازی را کامل خواهند کرد.

در ادامه شما را به تماشای تریلر جدید بازی Skull and Bones دعوت می‌کنیم:

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/904069/%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%84%D8%B1-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-skull-and-bones-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%DA%AF%DB%8C%D9%85%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A2%D9%86-%D8%AA%D9%85%D8%B1/

این تریلر جدید بازی Skull and Bones، که به‌تازگی دوباره تأخیر خورده است، تحت عنوان The Deck با تمرکز روی «گیم‌پلی روایی» بازی منتشر شده است.