تریلر جدید Star Citizen به نمایش محیط‌های زیرزمینی می‌پردازد

استودیوی کلود ایمپریوم گیمز (Cloud Imperium Games)، تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی شبیه‌ساز فضایی Star Citizen منتشر کرد و در آن محیط‌های زیرزمینی را نشان داد.

بازی Star Citizen هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد و به صورت آزمایشی روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است. در اکتبر سال گذشته، استودیوی کلود ایمپریوم گیمز اعلام کرد که این بازی ۱.۷ میلیون واحد فروش داشته است.


منبع: https://gamefa.com/919174/star-citizen-gameplay-video-showcases-underground-playgrounds/با این حال استودیوی کلود ایمپریوم گیمز (Cloud Imperium Games) همچنان به نمایش بخش‌هایی از بازی Star Citizen ادامه می‌دهد و اخیرا یک نگاه گسترده‌ی دیگر به جهان عنوان شبیه‌ساز فضایی داشته است. این استودیو قبلا اعلام کرده بود که جهان Star Citizen شامل بخش‌های زیرزمینی می‌شود و بازیکنان در آنجا به انواع فعالیت‌ها و مکانیسم‌های جدید گیم‌پلی دسترسی خواهند داشت. با اینکه تریلر جدید با هدف نمایش نحوه‌ی توسعه و خلق محیط‌های زیرزمینی منتشر شده است اما با مشاهده‌ی آن می‌توان فهمید که طراحی و توسعه‌ی این بخش از جهان Star Citizen، هنوز جای کار بسیاری دارد.

بازی Star Citizen را می‌توان یکی از عجیب‌ترین پروژه‌های در حال ساخت صنعت بازی به شمار آورد. این عنوان از سال ۲۰۱۲ در حال توسعه بوده و تاکنون مبلغ هنگفتی را برای سرمایه‌گذاری جمع‌آوری کرده است. با اینکه Star Citizen روی کاغذ یک پروژه‌ی بزرگ و بلندپروازانه به شمار می‌آید اما به نظر می‌رسد همچنان با تاریخ انتشار کامل، فاصله‌ی زیادی دارد.

تبلیغات