تریلر جدید Tekken 8 به نمایش مبارزات Jun Kazama اختصاص دارد

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/924343/tekken-8-trailer-showcases-jun-kazama-the-light-of-hope/

در ادامه‌ی جریان معرفی مبارزان بازی Tekken 8 با تریلرهای اختصاصی، شرکت بندای نامکو اینترتینمنت یک ویدویوی جدید با محوریت شخصیت Jun Kazama منتشر کرده است. این شخصیت مادر جین کازاما به شمار می‌آید و اولین بار در بازی Tekken 2 معرفی شد و بعدها در نسخه‌ی Tekken Tag Tournament 2 حضور داشت. با این حال در خط داستانی این سری گمان می‌رفت که او گم شده است. حال در داستان Tekken 8 شاهد بازگشت او هستیم و این بار قرار است در برابر نیروهای اهریمنی مبارزه کند.

تبلیغات

شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) تریلر جدیدی از بازی Tekken 8 را به اشتراک گذاشته است که در آن می‌توانیم سبک مبارزه و کمبوهای Jun Kazama را مشاهده کنیم.

بازی Tekken 8 قرار است قبل از آوریل ۲۰۲۴ روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود. سازندگان در این بازی، مکانیسم‌های Rage Drive نسخه‌ی قبلی را حذف کرده و مکانیسم‌های جدیدی مانند Heat Burst ،Heat Engager و موارد دیگر را اضافه کرده‌اند.

شخصیت Jun در مبارزه‌ی خود از سبک هنرهای رزمی سنتی کازاما استفاده می‌کند که بر پرتاب حریف و استفاده از حمله‌ی او علیه خودش تمرکز دارد. همچنین این مبارز می‌تواند از پرتوهای نور برای پرتاب دشمنان یا معلق کردن آن‌ها استفاده کند. علاوه بر این، حرکت‌های ویژه‌ی Jun Kazama بسیار فوق‌العاده به نظر می‌رسند و استفاده از آن‌ها در ترکیب با پرتوها، کمبوهای قدرتمندی را ایجاد می‌کند.