تریلر سریال آخرالزمانی و کره‎‌ای Black Knight

سرویس آنلاین نتفلیکس تریلر جدیدی را برای سریال آخرالزمانی و کره‌ای Black Knight منتشر کرده است.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/927502/black-knight-series-trailer/در این میان، مأموران پیک که لباس‌های سیاه بر تن و ماسک‌هایی بر صورت دارند، در این شرایط بسیار سخت، جان خود را به خطر می‌اندازند تا مایحتاج روزمره را به مردم برسانند. این مأموران باید در هوایی پر از دود و گرد و غبار سفر کنند و محموله‌‌های خودشان را به مقصد برسانند و جلوی کسانی که قصد سرقت دارند را بگیرند.

تریلر تازه منتشر شده برای سریال «شوالیه سیاه» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، نیم نگاهی از درون این دنیای آخرالزمانی و پادآرمانی را به نمایش می‌گذارد، جهانی که در آن، آلودگی هوا بسیار زیاد شده و نحوه زندگی کردن تغییر کرده و احتیاج به اکسیژن بسیار زیاد شده است.

اولین فصل از سریال آخرالزمانی و پادآرمانی «شوالیه سیاه» قرار است در تاریخ ۱۲ ماه مه سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲) روی سرویس آنلاین نتفلیکس پخش شود.

سریال «شوالیه سیاه» بر اساس وبتونی به همین نام ساخته شده و یکی از سریال‌های کره‌ای رو به افزایش سرویس آنلاین نتفلیکس محسوب می‌شود که قرار است کمتر از یک ماه دیگر پخش شود. این در حالی است که این سریال امیدوار است که بتواند روند موفقیت‌آمیز سریال‌های کره جنوبی دیگر سرویس آنلاین نتفلیکس همچون بازی مرکب (Squid Game) را تکرار کند.

سریال شوالیه سیاه (Black Knight) جدیدترین سریال کره‌ای سرویس آنلاین نتفلیکس به شمار می‌رود و این سرویس نیز به تازگی تریلری برای آن منتشر کرده که نیم نگاهی از درون این سریال آخرالزمانی و کره‌ای را به نمایش در می‌آورد.

تبلیغات

از جمله بازیگرانی که در سریال «شوالیه سیاه» نقش‌آفرینی می‌کنند نیز می‌توان به کیم وون بین در نقش شوالیه ۸-۵، کانگ یو سوک در نقش سا وول، سونگ سئونگ هون در نقش ریو سئوک و تعداد زیاد دیگری اشاره کرد. چوی یوآی سئوک نیز سکان کارگردانی این سریال را در دست داشته است.