تریلر سریال انیمیشنی Sonic Prime + پوسترهای تازه

در سریال انیمیشنی «سونیک پرایم» نبردی میان سونیک خارپشت و دشمن همیشگی‌اش یعنی دکتر اگ‌من صورت می‌گیرد و در نتیجه این مبارزه نیز واقعیت از هم می‌پاشد و سونیک به دنیایی متلاشی‌شده سفر می‌کند.

دیون مک (Deven Mack) در نقش سونیک، برایان دراموند (Brian Drummond) در نقش دکتر اگ‌من، اشلی بال (Ashleigh Ball) در نقش تیلز، شانون چان کنت (Shannon Chan-Kent) در نقش امی رز، آدام نورادا (Adam Nurada) در نقش ناکلز و ایان هنلین (Ian Hanlin) در نقش شادو و بیگ کت از جمله صداپیشه‌های سریال انیمیشنی «سونیک پرایم» هستند.

سریال انیمیشنی سونیک پرایم (Sonic Prime) جدیدترین اثر بر محوریت شخصیت سونیک خارپشت به شمار می‌رود که توسط سرویس آنلاین نتفلیکس ساخته شده است. به تازگی تریلری برای آن منتشر شده که کاراکترهای مختلفی را در کنار سونیک به تصویر می‌کشد.

علاوه بر تریلر، پوسترهایی از کاراکترهایم مختلف این سریال انیمیشنی منتشر شده که در ادامه مشاهده می‌کنید. اولین فصل از سریال انیمیشنی «سونیک پرایم» در تاریخ ۱۵ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (پنجشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین نفلیکس عرضه خواهد شد.

اولین فصل از سریال انیمیشنی «سونیک پرایم» شامل هشت قسمت خواهد بود که هفت قسمت آن حدود ۲۰ دقیقه زمان خواهند داشت و یک قسمت ویژه آن نیز حدود ۴۰ دقیقه خواهد بود. تریلر منتشر شده برای این سریال را در ادامه مشاهده می‌کنید.


تبلیغات

به تازگی سرویس آنلاین نتفلیکس تریلری برای سریال انیمیشنی Sonic Prime به همراه چندین پوستر رنگارنگ منتشر کرده است.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/881379/new-sonic-prime-trailer-netflix/

حالا او باید در سفری حماسی به چندین بُعد مختلف سفر کند تا بتواند جهان را بار دیگر به حالت اول خودش در بیاورد. او در این سفر با متحدان تازه‌ای آشنا می‌شود و با دشمنان مختلفی مبارزه خواهد کرد.