تریلر سریال انیمیشنی +Zootopia – گیمفا

تبلیغات

حالا یک روز مانده به پخش سریال روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس، تریلری برای سریال انیمیشنی «زوتوپیا پلاس» منتشر شده که بیننده‌ها را به این کلان شهر زیبا می‌برد و داستان‌های کوتاهی از آنجا را برای آن‌ها به نمایش می‌گذارد.

سریال انیمیشنی «زوتوپیا پلاس» شامل ۶ قسمت است و پخش آن از تاریخ ۹ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۱) شروع می‌شود. در صورت موفقیت این سریال انیمیشنی، احتمال ساخت انیمیشن «زوتوپیا ۲» وجود دارد اما هنوز هیچ چیزی تایید نشده است.

در اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی کمپانی دیزنی اعلام کرد که به دنبال ساخت انیمیشن‌های کوتاه از آثار موفق خود است تا روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش شوند. یکی از همین آثار نیز سریال انیمیشنی «زوتوپیا پلاس» است که اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده بود.

سریال انیمیشنی زوتوپیا پلاس (+Zootopia) دنباله‌ای برای انیمیشن مورد تحسین و برجسته زوتوپیا (Zootopia) محصول سال ۲۰۱۶ میلادی به شمار می‌رود که به تازگی سرویس آنلاین دیزنی پلاس تریلری را برای آن منتشر کرده است.

به تازگی سرویس آنلاین دیزنی پلاس تریلری را برای سریال انیمیشنی +Zootopia منتشر کرده است.

انیمیشن «زوتوپیا» داستان کلان شهری به همین نام را روایت می‌کند که در آن، حیوانات انسان‌نما زندگی می‌کنند و داستان افسر پلیس خرگوشی به نام جودی هاپز و روباه کلاهبرداری به نام نیک وایلد را به تصویر می‌کشد که سعی در حل یک پرونده مرموز را دارند.

منبع: اسکرین رنت


منبع: https://gamefa.com/884281/zootopia-show-trailer-video-disney-plus/