تریلر فصل دوم سریال انیمیشنی Star Wars: The Bad Batch

سریال انیمیشنی جنگ ستارگان: بد بچ (Star Wars: The Bad Batch) نسخه‌ای فرعی برای سریال انیمیشنی جنگ ستارگان: جنگ‌های کلون (Star Wars: The Clone Wars) به شمار می‌رود و به تازگی نیز تریلری برای فصل دوم آن منتشر شده است.

در نهایت نیز آن‌ها موفق می‌شوند تا با موفقیت از اینجا بگریزند و بسته‌ای که برای بدست آوردن آن به اینجا فرستاده شده بودند را با موفقیت بازپس بگیرند. در ادامه می‌توانید این تریلر تازه منتشر شده را مشاهده یا دانلود کنید.

تریلر تازه منتشر شده برای سریال انیمیشنی «جنگ ستارگان: بد بچ» نیم نگاهی از شخصیت‌های هانتر، رکر، اکو، تک، اومگا و کراس‌هیر را برای مخاطبان به نمایش در می‌آورد. در ابتدای این تریلر نشان داده می‌شود که کل جوخه در ساحلی بسیار زیبا و تماشایی در حال فرار از دست خرچنگ‌های غول‌پیکر هستند.

به تازگی سرویس آنلاین دیزنی پلاس تریلری را برای فصل دوم سریال انیمیشنی Star Wars: The Bad Batch منتشر کرده است.

ریا پیرلمن (Rhea Pearlman)، واندا سایکس (Wanda Sykes) و میشل آنگ (Michelle Ang) از جمله صداپیشه‌های فصل دوم سریال انیمیشنی «جنگ ستارگان: بد بچ» به شمار می‌روند. این سریال انیمیشنی جزو آثار ساخته شده برای پخش از سرویس آنلاین دیزنی پلاس است و پخش آن از تاریخ ۴ ژانویه سال ۲۰۲۳ میلادی (چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱) روی این سرویس آنلاین شروع خواهد شد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/893092/star-wars-the-bad-batch-season-2-trailer/تبلیغات