تریلر فصل دوم سریال Vikings: Valhalla منتشر شد

فصل دوم سریال «وایکینگ‌ها: والهالا» ادامه داستان و ماجراجویی‌های لیف با بازی سم کورلت، فریدا با بازی فریدا گوستاوسون و هارالد با بازی لئو سوتر را به تصویر می‌کشد که اکنون به عنوان فراری در حال گریز هستند و این در حالی است که شکارچیان جایزه‌بگیری به دنبال دستگیری و کشتن آن‌ها هستند.

تبلیغات

سریال وایکینگ‌ها: والهالا (Vikings: Valhalla) اثری تاریخی از سرویس آنلاین نتفلیکس به شمار می‌رود که فصل اول آن در اوایل سال جاری میلادی پخش شده بود و حالا تریلری برای فصل دوم آن منتشر شده است.

همین نیز باعث شده تا هر کدام از آن‌ها در مسیری برجسته قرار بگیرند و فرصت آن را داشته باشند تا میراثی گران‌بها از خودشان به جای بگذارند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده برای فصل دوم سریال «وایکینگ‌ها: والهالا» را مشاهده کنید.

تمام قسمت‌های فصل دوم سریال «وایکینگ‌ها: والهالا» در تاریخ ۱۲ ژانویه سال ۲۰۲۳ میلادی (پنجشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین نتفلیکس به صورت یکجا عرضه خواهد شد.

منبع: comingsoon


منبع: https://gamefa.com/895495/vikings-valhalla-season-2-trailer-netflix/

همانند فصل اول، مدیر اجرایی فصل دوم سریال «وایکینگ‌ها: والهالا» جب استوارت است و قرار است هدایت و ساخت فصل سوم سریال را نیز در دست داشته باشد چراکه نتفلیکس رسما این سریال را برای فصل سوم نیز تمدید کرده است.

به تازگی سرویس آنلاین نتفلیکس تریلری را برای فصل دوم سریال Vikings: Valhalla منتشر کرده است.