تریلر فصل دوم سریال Vikings: Valhalla منتشر شد


به تازگی سرویس آنلاین نتفلیکس تریلری را برای فصل دوم سریال Vikings: Valhalla منتشر کرده است.

سریال وایکینگ‌ها: والهالا (Vikings: Valhalla) اثری تاریخی از سرویس آنلاین نتفلیکس به شمار می‌رود که فصل اول آن در اوایل سال جاری میلادی پخش شده بود و حالا تریلری برای فصل دوم آن منتشر شده است.

فصل دوم سریال «وایکینگ‌ها: والهالا» ادامه داستان و ماجراجویی‌های لیف با بازی سم کورلت، فریدا با بازی فریدا گوستاوسون و هارالد با بازی لئو سوتر را به تصویر می‌کشد که اکنون به عنوان فراری در حال گریز هستند و این در حالی است که شکارچیان جایزه‌بگیری به دنبال دستگیری و کشتن آن‌ها هستند.

همین نیز باعث شده تا هر کدام از آن‌ها در مسیری برجسته قرار بگیرند و فرصت آن را داشته باشند تا میراثی گران‌بها از خودشان به جای بگذارند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده برای فصل دوم سریال «وایکینگ‌ها: والهالا» را مشاهده کنید.

تبلیغات

همانند فصل اول، مدیر اجرایی فصل دوم سریال «وایکینگ‌ها: والهالا» جب استوارت است و قرار است هدایت و ساخت فصل سوم سریال را نیز در دست داشته باشد چراکه نتفلیکس رسما این سریال را برای فصل سوم نیز تمدید کرده است.

تمام قسمت‌های فصل دوم سریال «وایکینگ‌ها: والهالا» در تاریخ ۱۲ ژانویه سال ۲۰۲۳ میلادی (پنجشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین نتفلیکس به صورت یکجا عرضه خواهد شد.

منبع: comingsoon


منبع: https://gamefa.com/895495/vikings-valhalla-season-2-trailer-netflix/