تریلر فصل دوم Kung Fu Panda: The Dragon Knight منتشر شد


امروز اولین تریلر فصل دوم سریال Kung Fu Panda: The Dragon Knight منتشر شد، در حالیکه چیزی تا پخش آن نمانده است.

اوایل امسال طرفداران از شنیدن خبر بازگشت جک بلک برای صداپیشگی شخصیت پاندا کونگ فو کار در سریال انیمیشنی نتفلیکس، Kung Fu Panda: The Dragon Knight، بسیار خوشحال شدند.

فصل اول سریال Kung Fu Panda: The Dragon Knight داستان ماجراجویی پو و دوستان جدیدش برای توقف دو راسو تبهکار بود که قصد داشتند به چهار سلاح تیانشیانگ دست پیدا کنند که نیروهای خطرناکی داشت. فصل جدید سریال ادامه‌ی ماجراجویی‌های پو است که چین را برای اولین بار ترک کرده و راهی سفری می‌شود که او را به آمریکا مرکزی و جاهای دیگر می‌برد. اما او تنها نیست و شوالیه انگلیسی کاردرست به نام تیغه سرگردان، رییس دزدها به نام رومینی و پدر پو، مستر پینگ، همراهی‌اش می‌کنند.

تبلیغات

تریلر جدید سریال هرآنچه طرفداران انتظارش را دارند، نشان می‌دهد: اکشن و شوخ طبعی. درحالیکه خیلی‌ها فکر می‌کنند این مجموعه مختص کودکان است، صحنه‌های اکشن آن کاهش نیافته‌اند. صحنه‌های مبارزه همیشه خلاقانه و وفادار به هنرهای رزمی هستند و این فصل نیز از این قاعده مستثنی نیست. تریلر صحنه‌های کوتاهی از اکشن‌های هیجانی را نشان می‌دهد که در آن‌ها قهرمانان ما در تلاشند تا دنیا را نجات دهند.

کریس گیر، دلا سبا، و اد ویکس صداپیشگان سریال هستند و سریال 12 ژانویه روی آنتن شبکه نتفلیکس می‌رود. شما عزیزان می‌توانید این تریلر را از قسمت زیر مشاهده کنید:


منبع: https://gamefa.com/895359/%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%84%D8%B1-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%AF%D9%88%D9%85-kung-fu-panda-the-dragon-knight-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF/