تریلر فیلم مورد انتظار Emancipation منتشر شد

این پروژه که توسط آنتوان فوکوآ (Antoine Fuqua) کارگردانی شده است، روایت‌گر برده‌ای در ایالت لوئیزیانا می‌باشد که به دام برده‌دارانی بی‌رحم افتاده و تحت شکنجه‌هایی طاقت‌فرسا قرار می‌گیرد. با این حال او سعی دارد تا به ارتش آبراهام لینکلن در جریان نبرد داخلی کشور آمریکا پیوسته تا نه تنها خود را نجات دهد، بلکه بتواند خانواده‌اش را نیز پیدا نماید. این اقدام وی به ماجراجویی خطیری تبدیل می‌شود که شامل صحنه‌هایی شوکه‌کننده و هیجان‌انگیز خواهد بود.

در تریلر جدیدی که از فیلم Emancipation منتشر شده است، شاهد تلاش ویل اسمیت برای یافتن خانواده‌اش در جریان جنگ داخلی آمریکا می‌باشیم.

پس از آن که ویل اسمیت (Will Smith) واکنشی بحث‌برانگیز را در جریان مراسم اسکار به نمایش گذاشت، به نظر می‌رسید که دوران بازیگری او به اتمام رسیده است. با این حال در تریلر تازه‌ترین اثر سینمایی او تحت نام Emancipation می‌توانیم شاهد این مسئله باشیم که هنر بازیگری او همچنان پرقدرت بوده و فعلاً شاهد حضور او در سینما خواهیم بود.

تبلیغات

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/886961/new-emancipation-trailer-has-will-smith-fighting-to-reunite-with-his-family/

در ادامه می‌توانید به مشاهده تریلر زیبا و تاثیرگذار این پروژه سینمایی بپردازید.

این فیلم سینمایی که توسط کمپانی اپل تهیه شده است، از بازیگرانی همچون بن فاستر (Ben Foster)، استیون آگ (Steven Ogg)، چارمین بینگوا (Charmaine Bingwa)، گیلبرت اوور (Gilbert Owuor) مصطفی شکیر (Mustafa Shakir) و گرانت هاروی (Grant Harvey) بهره می‌برد.

فیلم Emancipation در تاریخ 9 دسامبر (18 آذر) از طریق سرویس استریم اپل تی‌وی‌پلاس در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت. پروژه‌ای که می‌تواند شانس بازگشت ویل اسمیت به اسکار پیش رو را تقویت کرده و در فصل جوایز با استقبال گسترده‌ای از سوی داوران قرار بگیرد.