تریلر فیلم کمدی جدید وودی هرلسون منتشر شد

او میل و رقبتی به موقعیت جدید خود نشان نداده و تلاش زیادی برای نزدیک شدن به بازیکنان تیم خود نمی‌کند. ولی به مرور متوجه می‌شود تک تک اعضا به نوبه خود فوق‌العاده و بسیار با استعادا هستند. به مرور زمان او به همه آن‌ها علاقه‌مند شده و سعی در محافظت کردن از آن‌ها دارد. بعد از این وقایع، او نه تنها مربی بهتری بلکه تبدیل به فرد بهتری نیز می‌شود.

این فیلم وودی هرلسون و بابی فارلی (Bobby Farrelly) را دوباره در کنار هم آورده است. این دو در گذشته در فیلم‌ کمدی ورزشی «Kingpin» با یکدیگر همکاری کرده بودند. فیلم «Champions» در تاریخ 24 مارس سال 2023 (4 فروردین) اکران خواهد شد.

منبع: مووی‌وب


منبع: https://gamefa.com/892763/champions-trailer-gives-first-look-at-woody-harrelsons-latest-sports-comedy-role/تبلیغات

وودی هرلسون (Woody Harrelson)، بازیگر و کمدین محبوب، در فیلم ورزشی کمدی جدیدی به اسم «Champions» حضور پیدا کرده است.

در این فیلم هرلسون نقش مربی بسکتبالی را بازی می‌کندکه آرزو دارد روزی به درجه مربی‌گری NBA صعود کند. ولی او قادر به کنترل کردن خشم خود هنگام بازی نبوده و در بازی زنده از تیم بسکتبال اخراج می‌شود. او بعد از زیاده روی در نوشیدنی و یک تصادف وحشتناک، به دادگاه احضار شده و از محکوم به مربی‌گری تیم بسکتبال افراد استثنایی می‌شود.