تریلر فیلم The Equalizer 3 با بازی دنزل واشنگتن

منبع: اسکرین رنت


منبع: https://gamefa.com/932597/the-equalizer-3-movie-trailer/

بدون شک، فیلم «ایکولایزر ۳» جاه‌طلبانه‌ترین فیلم در این مجموعه به شمار می‌رود که قرار است داستان شخصیت اصلی‌اش را به یک نقطه پایان برساند و آخرین فیلم این مجموعه خواهد بود. از جمله دیگر بازیگران حاضر در این فیلم نیز می‌توان به داکوتا فانینگ اشاره کرد که تقریبا دو دهه قبل در فیلم مردی در آتش (Man on Fire) در سال ۲۰۰۴ میلادی با دنزل واشنگتن همکاری داشته است.

تبلیغات

در فیلم «ایکولایزر ۳» یا «برابرساز ۳» رابرت مک‌کال سرانجام در ایتالیا به آرامش رسیده است اما همانطور که این تریلر نشان می‎‌دهد، این آرامش ماندگار نیست و بار دیگر او به کارهای خشونت‌آمیز سوق پیدا می‌کند و این در حالی است که کسانی که برای او عزیز هستند توسط مافیای ایتالیا مورد حمله قرار گرفتند و حالا او باید هر کاری می‌تواند را انجام بدهد تا آن‌ها را نجات پیدا کنند.

کمپانی سونی پیکچرز به تازگی تریلری را برای فیلم «ایکولایزر ۳» منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. تغییر محیط و زیبایی‌های ایتالیا یکی از نکات برجسته‌ای است که در همان ابتدا در این تریلر به چشم می‌آید. این در حالی است که این تریلر نوید اکشن‌هایی بسیار برجسته و درخشان را به علاقه‌مندان به این آثار می‌دهد.

به تازگی تریلری برای فیلم The Equalizer 3 با بازی دنزل واشنگتن منتشر شده که آخرین اثر در این مجموعه است.

فیلم ایکولایزر ۳ (The Equalizer 3) همانطور که از عنوانش پیدا است، سومین فیلم از این مجموعه به شمار می‌رود که بار دیگر با نقش‌آفرینی دنزل واشنگتن در نقش رابرت مک‌کال است. در این فیلم، دنزل واشنگتن بار دیگر با کارگردان آنتونی فوکوآ همکاری می‌کند، کارگردانی که دو فیلم قبلی این مجموعه را ساخته است.