تریلر فیلم The Pale Blue Eye با هنرنمایی کریستین بیل

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/881402/the-pale-blue-eye-trailer-christian-bale-gillian-anderson-netflix/
تبلیغات

از جمله دیگر بازیگرانی که در فیلم «چشم آبی کم‌رنگ» نقش‌آفرینی می‌کنند، می‌توان به رابرت دووال (Robert Duvall)، تیموتی اسپال (Timothy Spall)، جیلیان اندرسون (Gillian Anderson)، توبی جونز (Toby Jones)، چارلی تاهان (Charlie Tahan) و تعدادی دیگر اشاره کرد.

به تازگی تریلری برای فیلم The Pale Blue Eye به کارگردانی اسکات کوپر و هنرنمایی کریستین بیل منتشر شده است.

اتفاقات فیلم «چشم آبی کم‌رنگ» در سال ۱۸۳۰ میلادی در آکادمی نظامی مشهور ایالات متحده آمریکا به نام وست پوینت رخ می‌دهد. قاتلی ناشناس پیرامون این اردوگاه به کمین می‌نشیند و چندین نفر از حاضرین در این اردوگاه را به قتل می‌رساند.

همین نیز باعث می‌شود تا کاراگاهی با بازی کریستین بیل (Christian Bale) به اینجا بیاید تا این پرونده مرموز را حل کند. با این حال، این کاراگاه به زودی شبکه‌ای از رازهای پیچیده و درهم را در این اردوگاه نظامی کشف می‌شود. در میان همه این اتفاقات نیز یک دانشجوی نظامی به نام ادگار الن پو با بازی هری ملینگ (Harry Melling) این اتفاقات خوفناک را به قالب نثر در می‌آورد.

فیلم چشم آبی کم‌رنگ (The Pale Blue Eye) اقتباسی از رمانی تاریخی و خیالی به همین نام و نوشته لوئیس بایارد (Louis Bayard) است و سکان کارگردانی آن را اسکات کوپر (Scott Cooper) در دست دارد.

به تازگی تریلری برای فیلم «چشم آبی کم‌رنگ» منتشر شده که به خوبی توانسته حس خوفناک و دلهره‌آور را به بیننده منتقل کند. این تریلر تازه منتشر شده را می‌توانید در ادامه مشاهده یا دانلود کنید.

فیلم «چشم آبی کم‌رنگ» ابتدا در تاریخ ۲۳ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲ دی ۱۴۰۱) به صورت محدود روی پرده سینماها اکران می‌شود و سپس در تاریخ ۶ ژانویه سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۶ دی ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه خواهد شد.