تریلر فیلم The Whale با هنرنمایی برندن فریزر


به تازگی تریلری برای فیلم The Whale منتشر شده که هنرنمایی خیره‌کننده برندن فریزر را نوید می‌دهد.

فیلم نهنگ (The Whale) جدیدترین اثر کارگردان دارن آرونوفسکی (Darren Aronofsky) به شمار می‌رود، کارگردانی که ساخت فیلم قوی سیاه (Black Swan) و فیلم مرثیه‌ای بر یک رویا (Requiem for a Dream) را در کارنامه خود دارد.

به تازگی کمپانی A24 تریلری را برای فیلم «نهنگ» منتشر کرده که بازگشت شکوهمند و درخشان برندن فریزر (Brendan Fraser) به روی پرده سینماها را نوید می‌دهد. این فیلم، اولین اثر دارن آرونوفسکی پس از کارگردانی فیلم مادر (Mother) در سال ۲۰۱۷ میلادی است.

داستان فیلم «نهنگ» در مورد معلمی به نام چارلی با بازی برندن فریزر است که با مریضی چاقی دست و پنجه نرم می‌کند ولی تصمیم می‌گیرد تا سر حد مرگ بخورد. او این کار را از روی درد و بدبختی ناشی از رها شدن و مرگ معشوقه‌اش انجام می‌دهد.

این در حالی است که او برای ارتباط برقرار کردن با دختر ۱۷ ساله خودش با بازی ستاره سریال چیزهای عجیب (Stranger Things) یعنی سیدی سینک (Sadie Sink) با مشکل مواجه است و سعی دارد اوقات بهتری را با او سپری کند.

تبلیغات

از جمله دیگر بازیگرانی که در فیلم «نهنگ» نقش‌آفرینی می‌کنند، می‌توان به هونگ چاو (Hong Chau)، سامانتا مورتون (Samantha Morton) و تای سیمپکینز (Ty Simpkins) اشاره کرد. فیلم‌نامه این اثر نیز بر اساس نمایش‌نامه‌ای به همین نام نوشته ساموئل دی هانتر (Samuel D. Hunter) اقتباس شده است.

فیلم «نهنگ» در جشنواره‌های مختلف همچون کن، تورنتو و لندن اکران شده و توانسته تحسین بسیار زیادی، به خصوص برای نقش‌آفرینی درخشان برندن فریزر بدست بیاورد. همین نیز سبب شده تا بسیاری از افراد، برندن فریزر را یکی از نامزدهای احتمالی بهترین بازیگر مرد اسکار ۲۰۲۳ بدانند.

فیلم «نهنگ» در تاریخ ۹ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

منبع: ورایتی


منبع: https://gamefa.com/884794/the-whale-trailer-brendan-fraser-sadie-sink/