تریلر هنگام عرضه بسته الحاقی Resident Evil 4: Separate Ways منتشر شد

ریمیک Resident Evil 4 یکی از بهترین بازی‌های منتشر شده در سال ۲۰۲۳ محسوب می‌شود و به زودی محتوای جدیدی برای بازیکنان این بازی عرضه خواهد شد. اخیراً برای عنوان مذکور یک بسته الحاقی پولی به نام Separate Ways معرفی شده و شرکت کپکام (Capcom) با نزدیک شدن به تاریخ انتشار، تریلر هنگام عرضه‌ی آن را منتشر کرده است.

منبع: Gamingbolt


منبع: https://gamefa.com/978418/resident-evil-4-separate-ways-hypes-up-imminent-release-with-launch-trailer/

داستان بسته الحاقی Resident Evil 4: Separate Ways روی شخصیت ایدا وانگ (Ada Wong) و به عنوان یک کاراکتر قابل بازی حضور دارد. در حالی که لئون به دنبال اشلی می‌گردد و تلاش می‌کند تا او را نجات دهد، ایدا که توسط آلبرت وسکر (Albert Wesker) فرستاده شده است، با لوییس سرا (Luis Serra) برای بازیابی The Amber همکاری می‌کند و خود او نیز در این راه با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌شود. این تریلر نگاهی اجمالی به داستان ایدا دارد و آنچه را که بازیکنان می‌توانند از المان‌های جدید گیم پلی این بسته الحاقی انتظار داشته باشند، به نمایش می‌گذارد.

تریلر هنگام عرضه Separate Ways در قسمت زیر قابل مشاهده است.

بسته گسترش‌دهنده Resident Evil 4: Separate Ways در تاریخ ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۳ (۳۰ شهریور ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC منتشر خواهد شد. همچنین حالت واقعیت مجازی Resident Evil 4 نیز قرار است در زمستان امسال به صورت انحصاری برای PSVR 2 منتشر شود.

تبلیغات

جدیدترین تریلر بسته الحاقی Resident Evil 4: Separate Ways شخصیت‌های ایدا وانگ، آلبرت وسکر و لوییس سرا را نشان می‌دهد و نگاهی اجمالی به داستان آن‌ها در این بسته گسترش دهنده دارد.