تریلر Marvel’s Midnight Suns، شخصیت موربیوس را معرفی می‌کند

شخصیت موربیوس دارای ۱۱ کارت Hero Ability منحصر به فرد است و قدرت ویژه‌ی آن روی آسیب خونریزی (Bleed) دشمنان تمرکز دارد. او همچنین می‌تواند وارد حالت Bloodlust مشابه حالت Binary کاپیتان مارول شود و با فعال شدن آن از یک محافظ برخوردار خواهد شد. همچنین تمام حملات موربیوس در حالت Bloodlust می‌توانند آسیب خونریزی را روی دشمنان اعمال کنند.

همانند دو بسته الحاقی قبلی بازی Marvel’s Midnight Suns، بازیکنان بعد از گذراندن یک کمپین کوتاه، به شخصیت موربیوس دسترسی پیدا خواهند کرد. این کمپین روی مبارزه با یک تهدید خون‌آشامی در شهر نیویورک متمرکز است و همانطور که می‌توان انتظار داشت، Hydra و رفتارهای شیطانی‌اش دلیل این تهدید هستند.

بازی نقش‌آفرینی Marvel’s Midnight Suns سومین بسته الحاقی بزرگ و مهم خود تحت عنوان The Hunger را دریافت کرده است. این بسته الحاقی جدید روی اضافه شدن شخصیت موربیوس (Morbius) تمرکز دارد و هم‌اکنون روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس در دسترس است.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/922673/marvels-midnight-suns-gets-the-hunger-dlc-adding-morbius-to-its-roster/

برخلاف توانایی‌های شخصیت Blade که حول استفاده از آسیب Bleed روی چندین دشمن به صورت همزمان و زنجیره‌ای پایه‌گذاری شده بود، موربیوس می‌تواند آسیب Bleed سنگین و بزرگتری را روی اهداف تکی اعمال کند. این قابلیت سبب می‌شود موربیوس برای مواجهه با باس‌ها یا در نبردهایی که دشمنانی با تعداد کمتر و قدرت بیشتر حضور دارند، گزینه‌ای ایده‌آل به حساب آید.

استودیوی فیراکسیز گیمز (Firaxis Games) تریلر جدیدی از بسته الحاقی The Hunger بازی Marvel’s Midnight Suns منتشر کرد که در آن شاهد رونمایی از موربیوس هستیم.

علاوه بر اضافه کردن شخصیت موربویس به فهرست ابرقهرمانان بازی Marvel’s Midnight Suns، بسته الحاقی The Hunger یک پروژه تحقیقاتی جدید به نام Laboratory را در قلعه‌ی Abbey ارائه می‌کند که بازیکنان با کامل کردن آن‌ می‌توانند انواع تقویت‌کننده را برای بهبود قدرت‌های ثانویه قهرمانان استفاده کنند.

تبلیغات