تصاویری از بازی Overdose ساخته‌ی جدید هیدئو کوجیما فاش شد

احتمال می‌رود که پس از پروژه‌ی ناتمام Silent Hill کوجیما در کونامی (Konami)، Overdose نخستین عنوان ترسناک او باشد. البته، این احتمال نیز وجود دارد که تصاویر مذکور ربطی به هیچ یک از ساخته‌های کوجیما نداشته باشد.

دو تصویر انتشاریافته در ادامه قابل مشاهده است:


تبلیغات

در حال ساخت بودن این بازی کوجیما هنوز تأیید نشده است، اما بنا بر شایعات، به نظر می‌رسد که استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) عنوانی با نام Overdose را در دست ساخت دارد. اکنون، وبلاگی لهستانی دو تصویر منتشر کرده است که کمی تار هستند و شخصیت مؤنثی را نشان می‌دهند.

به گزارش تام هندرسون (Tom Henderson)، دو تصویری که به تازگی فاش شده است به پروژه‌ی معرفی‌نشده‌ی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) با نام Overdose مربوط می‌شود.

رویداد گیم اواردز (The Game Awards) امسال که در تاریخ 8 دسامبر (17 آذر) برگزار می‌شود، می‌تواند فرصتی خوب برای معرفی ساخته‌های جدید کوجیما باشد. گمان می‌رود که Overdose، دنباله‌ی Death Stranding یا در بهترین حالت، هر دوی آن‌ها در این رویداد معرفی شوند.


منبع: https://gamefa.com/883239/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-overdose-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%87%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%87%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88-%DA%A9/تام هندرسون پیش از انتشار گسترده‌ی این تصاویر گزارشی منتشر نمود و شخصیت حاضر در آن‌ها را مارگارت کوالی (Margaret Qualley)، بازیگر نقش ماما (Mama) در Death Stranding، دانست. لباس آبی‌رنگ این شخصیت ما را به یاد لباسش در Death Stranding می‌اندازد. البته، مشخص نیست که شخصیت حاضر در تصاویر پروتاگونیست بازی است یا خیر. هندرسون در ادامه می‌گوید که ظاهراً این تصاویر مربوط به ویدیویی است که چندی پیش برای تعدادی اندک از افراد فاش شده بود و او گزارشی از آن منتشر کرده بود.