تصاویری از سریال Mr. and Mrs. Smith منتشر شد

حال نیز تصاویر جدیدی از این مجموعه تلویزیونی منتشر شده که این زوج را در مکان‌های جدیدی نسبت به فیلم نمایش می‌دهد. بدین معنا که احتمالاً در کلیت همچنان شاهد داستان ۲ مامور ویژه‌ای باشیم که به صورت مخفیانه برای دولت کار کرده و این مسئله را از یکدیگر پنهان کرده‌اند و در پس زمینه، مواجه آن‌ها با هویت‌های مخفی‌شان به شیوه متفاوتی به تصویر کشیده شده باشد.

تصاویر سریال Mr. and Mrs. Smith که ریبوتی از فیلمی به همین نام و با هنرنمایی برد پیت و آنجلینا جولی می‌باشد، منتشر شده است.

در ادامه می‌توانید به مشاهده این تصاویر بپردازید.

در کنار حضور دونالد گلاور و مایا ارسکین به عنوان نقش‌های اصلی، بازیگران دیگری همچون پارکر پوزی، پل دینو و جان تورتورو نیز در این ریبوت تلویزیونی حضور خواهند داشت.

سریال Mr. & Mrs. Smith که پروسه تولید خود را توسط کمپانی آمازون پشت سر گذاشته است، از زوج دونالد گلاور و مایا ارسکین در قامت آقا و خانم اسمیت جدید بهره می‌برد. بازیگرانی که تفاوت‌های بسیاری با برد پیت و آنجلینا جولی داشته و شاید که بتوانند شیمی منحصر به فردی را در سکانس‌های جنگ و دعوای خود برای مخاطبین به ارمغان بیاورند.

تبلیغات

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/957774/donald-glover-maya-erskine-are-mr-and-mrs-smith-in-new-images/

سریال Mr. & Mrs. Smith در ماه نوامبر از طریق سرویس پرایم ویدیو پخش خود را آغاز خواهد کرد.

فیلم اکشن، کمدی و عاشقانه Mr. & Mrs. Smith (آقا و خانم اسمیت) در سال ۲۰۰۵ به کارگردانی داگ لیمان و به سبب بهره‌گیری از ستارگان مشهوری همچون برد پیت و آنجلینا جولی با واکنش مثبت مخاطبین مواجه شد و فروشی بالغ بر بیش از ۴۸۰ میلیون دلار را در گیشه به ثبت رساند. از آن زمان تاکنون بحث ساخت دنباله یا ریبوت آن مطرح بوده که در نهایت پس از گذشت ۱۸ سال قرعه به نام کمپانی آمازون افتاده که ریبوت آن را این بار به صورت مجموعه‌ای تلویزیونی تولید نماید.