تصاویری از شخصیت خبیث فصل پایانی The Flash فاش شده است

تصاویری از محل فیلم‌برداری فصل پایانی سریال The Flash منتشر شده که شخصیت شرور آن را فاش کرده است.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/917481/the-flash-series-finale-set-photos-reveal-final-highly-requested-season-9-villain/تبلیغات

شبکه سی‌دبلیو در گذشته اعلام کرده بود که در فصل پایانی سریال فلش شاهد بازگشت ریک کازنت در قامت ادی تاون خواهیم بود. حال در تصاویر فاش شده شاهد هنرنمایی او به عنوان شخصیت کبالت آبی هستیم؛ کسی که به نظر می‌رسد از مرگ بازگشته تا در آخرین ماجراجویی‌های بری آلن به دنبال انتقام از وی باشد.

سریال The Flash (فاش) با هنرنمایی جذاب گرنت گاستین در سال 2014 کار خود را آغاز نمود و حال پس از گذشت حدود 10 سال با فصل نهم به کار خود پایان خواهد داد. مسئله‌ای که سبب شده تا در نهایت شاهد حضور یکی از مورد انتظارترین شخیت‌های خبیث کمیک‌های فلش در فصل پایانی این سریال باشیم.

در حالی که شبکه سی‌دبلیو مشغول به پایان رساندن فیلم‌برداری قسمت‌های پایانی فصل آخر سریال The Flash می‌باشد، انتظار می‌رود که به سبب حضور شخصیت کبالت آبی و بازگشت ریک کازنت، طرفداران این سریال بتوانند وداعی خاطره‌انگیز را با بری آلن گرنت گاستین داشته باشند.

در ادامه می‌توانید تصاویر فاش شده را مشاهده نمایید.

شبکه سی‌دبلیو برای فصل پایانی این سریال تنها 13 قسمت را تدارک دیده که باعث شده تا فصل 9 به عنوان کوتاه‌ترین فصل این مجموعه شناخته شود. با این حال در تصاویر فاش شده از محل فیلم‌برداری فصل نهم، شاهد به وقوع پیوستن یکی از درخواست‌های شدید طرفداران دنیای فلش هستیم که سرانجام رنگ و بوی واقعیت به خود گرفته است.