تصاویری از فیلم جدید جنا اورتکا به نام Finestkind منتشر شد


تصاویری از فیلم Finestkind با هنرنمایی جنا اورتگا و تامی لی جونز منتشر شده که می‌تواند برای طرفداران ژانر جنایی و درام جذاب جلوه نماید.

تبلیغات

جنا اورتگا طی سال‌های اخیر با هنرنمایی در آثار مطرحی نظیر فیلم‌های “جیغ” و سریال “چهارشنبه” تمامی توجهات را به سمت خود معطوف کرده و حال در تازه‌ترین پروژه سینمایی خود فرصت همکاری با یکی از نام‌های بزرگ هالیوود یعنی تامی لی جونز را پیدا کرده است. اثری تحت عنوان Finestkind (بهترین مهربان) که توسط برایان هالگلند کارگردانی شده است.

این فیلم روایت‌گر ۲ برادر به نام‌های تام و چارلی می‌باشد که تمام طول زندگی خود را جدا از یکدیگر زندگی کرده و دست سرنوشت پس از سال‌ها بالاخره آن‌ها را به همدیگر می‌رساند. با این حال پیدا شدن سر و کله یک سندیکای جنایی سبب می‌شود تا این آن‌ها با وقایع غیرمنتظره و تلخی مواجه شوند که می‌تواند زندگی‌شان را برای همیشه دگرگون نماید.

حال نیز تصاویری از فیلم منتشر شده که در ادامه می‌توانید به مشاهده آن‌ها بپردازید.

فیلم Finestkind که در کنار جنا اورتگا و تامی لی جونز از بازیگرانی نظیر بن فاستر، توبی والاس و آرون استنفورد بهره می‌برد، در جریان جشنواره فیلم تورنتو به نمایش درآمده و سپس در تاریخی نامعلوم از طریق سرویس پارامونت پلاس در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/975744/jenna-ortega-and-tommy-lee-jones-take-to-the-high-seas-in-new-finestkind-images/