تصاویری جدید از بازی Atomic Heart فاش شدند


یک منبع فاش کننده به‌تازگی تصاویر جدیدی از گیم‌پلی بازی اکشن اول شخص نقش‌آفرینی Atomic Heart را به اشتراک گذاشته است.

یک کاربر از انجمن Reddit با انتشار پستی ادعا کرده‌ که به فایل‌های بازی Atomic Heart دسترسی دارد و این عنوان را تجربه کرده‌ است. همچنین این کاربر می‌گوید که 30 دقیقه ابتدایی بازی بسیار کند دنبال می‌شود و مانند عناوین شبیه ساز پیاده روی به نظر می‌رسد.

همچنین این کاربر بیان می‌کنند که حتی با کارت گرافیکی RTX 3080 به سختی توانسته‌ در رزولوشن 1080P و تنظیمات Ultra با فعال بودن DLSS، نرخ 60 فریم بر ثانیه را کسب کند. اگرچه این موضوع ناامیدکننده است، اما با وجود آن که هنوز چند ماه دیگر به انتشار بازی باقی مانده است، به نظر می‌رسد توسعه دهندگان زمان کافی برای بهینه‌سازی و حل مشکلات بازی را در اختیار دارند.

تبلیغات

در همین راستا، تصاویر جدیدی از بازی Atomic Heart فاش شده است که شامل منوی اصلی، یک دریاچه در داخل شهر، مجسمه‌های عظیم و منظره کوهستانی می‌باشد.

بازی Atomic Heart، ساخته‌ی استودیوی ماندفیش (Mundfish)، در تاریخ 2 اسفندماه 1401 (21 فوریه 2023) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین این اثر از روز اول برای مشترکین سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود.

BoogimanHerman Halstپلنگ پیرهن صورتی...Eternal...


منبع: https://gamefa.com/885853/atomic-heart-in-game-screenshots-leaked/