تصاویر تازه جانی دپ در فیلم Jeanne du Barry

منبع: کولایدر

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902264/jeanne-du-barry-images-johnny-depp-maiwenn/

به تازگی چندین تصویر تازه از فیلم «ژان دو باری» توسط مجله فرانسوی Première منتشر شده که جانی دپ و مایوین را نشان می‌دهند. در این تصاویر، جانی دپ در ظاهر شاه فرانسه در قرن هجدهم میلادی دیده می‌شود. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

فیلم «ژان دو باری» به طور کامل به زبان فرانسوی فیلمبرداری شده و جانی دپ نیز از زمان اقامت قبلی خودش در این کشور، زبان فرانسوی را به خوبی یاد دارد و از آن در این فیلم استفاده کرده است. سکان کارگردانی فیلم را مایوین در دست دارد که یکی از کارگردان‌های برجسته فرانسه به شمار می‌رود و علاوه بر کارگردانی، در این فیلم در مقابل جانی دپ نقش‌آفرینی کرده و همچنین فیلم‌نامه آن را قلم زده است.

فیلم ژان دو باری (Jeanne du Barry) اثری تاریخی و درام به شمار می‌رود که در آن، جانی دپ نقش لوئی پانزدهم را بازی می‌کند و در کنار وی نیز هنرمند فرانسوی به نام مایوین نقش مادام دو باری را به تصویر خواهد کشید.

فیلم «ژان دو باری» اولین اثر جانی دپ به دنبال اتهاماتی به شمار می‌رود که در چند سال اخیر علیه او توسط همسر سابقش یعنی امبر هرد مطرح شده بودند. با این حال، به لطف دادگاه اخیر که به نفع جانی دپ به اتمام رسید، این بازیگر سعی دارد تا به دنیای سینما باز گردد که مطمئنا مورد استقبال بیننده‌ها قرار خواهد گرفت.

فیلم «ژان دو باری» ابتدا در سینماها فرانسه به روی پرده می‌آید و سپس در تاریخی که هنوز مشخص نشده، روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه خواهد شد.

به تازگی تصاویری از جانی دپ و مایوین در فیلم Jeanne du Barry منتشر شده است.

تبلیغات