تصاویر تازه فیلم Causeway با بازی جنیفر لارنس

این فیلم درام در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو روی پرده سینماها اکران شد و در آن به موضوعاتی همچون افسردگی، اضطراب و یادگیری برای مقابله با ضربه روحی و روانی پرداخته می‌شود. به تازگی چندین تصویر از این فیلم قبل از اکران آن روی پرده سینماها و همچنین عرضه روی سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس منتشر شده است که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

اوتسا مشفق (Ottessa Moshfegh)، لوک گوبل (Luke Goebel) و الیزابت سندرز (Elizabeth Sanders) نویسنده‌های فیلم‌نامه فیلم «گذرگاه» هستند. این فیلم قرار است در تاریخ ۴ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس عرضه شود.

در فیلم «گذرگاه» جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) نقش سربازی آمریکایی به نام لینسی را بازی می‌کند که پس از رنج بردن از ضربه روحی در جنگ افغانستان به خانه‌اش در نیواورلئانز بازگشته است.

حالا او در اینجا با گذشته خودش و همچنین مادر بی‌دقتش باید دست و پنجه نرم کند. او در ادامه با فردی به نام جیمز با بازی برایان تایری هنری (Brian Tyree Henry) آشنا می‌شود و به دلیل ضربه‌های روحی خودشان ارتباط بسیار نزدیکی با یکدیگر پیدا می‌کنند.

تبلیغات

فیلم گذرگاه (Causeway) اولین تجربه کارگردانی لیلا نوگباور (Lila Neugebauer) محسوب می‌شود که داستان کشمکش‌های یکی از سربازهای آمریکایی را روایت می‌کند که پس از جراحات مغزی در افغانستان، سعی دارد خودش را با زندگی درون جامعه غیرنظامی سازگار کند.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/870367/causeway-images-jennifer-lawrence-brian-tyree-henry/

به تازگی تصاویری از فیلم درام Causeway منتشر شده که بازیگران اصلی آن یعنی جنیفر لارنس و برایان تایری هنری را نشان می‌دهد.