تصاویر جدیدی از فیلم Creed III منتشر شد


جدیدترین تصاویر منتشر شده از فیلم Creed III، مایکل بی جردن را در حال آماده شدن برای رقابت در رینگ به تصویر می‌کشد.

در سال 2015 بود که سیلوستر استالونه موفق به خلق یک فرنچایز سینمایی جدید از یکی از بزرگترین شخصیت‌هایی که نقش آن‌ها را ایفا کرده بود یعنی راکی شد. علی‌رغم اینکه بیش از یک دهه از انتشار آخرین فیلم راکی می‌گذشت؛ اما سیلوستر استالونه و مایکل بی جردن موفق شدند تا با فیلم Creed روح تازه‌ای در کالبد درام‌های ورزشی بدمند و یک اسپین آف درخورد نام راکی خلق کنند.

در دو فیلم اول سری فیلم‌های Creed سیلوستر استالونه، باری دیگر به نقش راکی بازگشت و این بار به جای اینکه خود در رینگ بکس به رقابت بپردازد، به آموزش و تربیت فرزند بهترین دوستش یعنی آپولو با نام دانی پرداخت تا راه او را برای موفقیت در زندگی و میادین ورزشی هموار کند و در چالش‌های مختلف خانوادگی و اجتماعی که برای او پیش می‌آید همراه او باشد.

به تازگی دو پوستر تازه از جدیدترین فیلم این فرنچایز منتشر شده است که دانی و رقیبش را در گوشه رینگ نشان می‌دهد. دانی بسیار مطمئن و آماده‌ی مبارزه به نظر می‌رسد و با نگاهی جدی به رقیب چشم دوخته است. در حالیکه رقیبش دام اندرسون پرتنش به نظر می‌رسد.

آن‌ها در دوران کودکی با یکدیگر دوست بوده‌اند؛ اما به نظر می‌رسد که رابطه‌ی آن‌ها فراز و نشیب‌هایی را تجربه کرده است. مخصوصاً حالا که دام به تازگی از زندان آزاد شده و باید با دانی که بر مدار موفقیت حرکت می‌کند روبرو شود. شما می‌توانید این دو پوستر را در زیر تماشا کنید.

تبلیغات

این اولین فیلم در فرنچایز Creed است که سیلوستر استالونه در نقش راکی در آن حضور ندارد. با این حال، او در این فیلم در قامت تهیه‌کننده ظاهر شده است و مایکل بی جردن قول داده است تا این فیلم به میراث راکی ارج بنهد. فیلم Creed III همچنین اولین تجربه‌ی کارگردانی مایکل بی جردن است.

فیلم Creed III بر اساس فیلمنامه‌ای از کینان کوگلر و زاک بایلین و به کارگردانی خود مایکل بی جردن تولید شده است. از ستارگان این اثر می‌توان به مایکل بی جردن و تسا تامپسون اشاره کرد.

فیلم Creed III در تاریخ 23 مارس 2023 (3 فروردین 1402) منتشر خواهد شد.

منبع: کولایدر

O2Porfosor🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷


منبع: https://gamefa.com/895245/creed-iii-new-images/