تصاویر جدیدی از فیلم Oppenheimer منتشر شد


در تازه‌ترین تصاویر منتشر شده از فیلم Oppenheimer شاهد حضور ستارگانی همچون کیلین مورفی، امیلی بلانت و رابرت داونی جونیور هستیم.

قطعاً هر اثری که نام کارگردان بزرگی همچون کریستوفر نولان را یدک بکشد، به خودی خود می‌تواند یک شگفتی را برای سینماگران سراسر جهان به ارمغان بیاورد. مخصوصاً که این فیلم درباره سازنده بمب اتم به نام جی. رابرت اوپنهایمر نیز باشد که اختراعش تمام جهان را وارد شوکی عظیم کرد؛ زیرا ساخته دست او می‌تواند کلید انقراض بشریت روی کره زمین باشد.

فیلم حماسی و بیوگرافی Oppenheimer (اوپنهایمر) به کارگردانی و نویسندگی کریستوفر نولان یکی از پروژه‌های مورد انتظار سال 2023 می‌باشد که از ستارگان بزرگ سینمای هالیوود بهره برده است. اثری که به برهه خاصی از زندگی پدر بمب اتم می‌پردازد؛ کسی که بنا به گفته‌اش “حال من به مرگ تبدیل شده‌ام، نابودگر دنیاها هستم” دنیا را برای همیشه دستخوش تغییر کرد.

در ادامه می‌توانید تازه‌ترین تصاویر منتشر شده از این اثر مورد انتظار را مشاهده نمایید.

تبلیغات

این فیلم که براساس کتابی تحت عنوان American Prometheus (پرومته آمریکایی) به قلم کای بیرد و مارتین ج. شروین می‌باشد، از بازیگران مشهوری همچون کیلین مورفی، امیلی بلانت، مت دیمون، رابرت داونی جونیور و فلورنس پیو بهره می‌برد.

فیلم Oppenheimer در تاریخ 21 ژوئیه 2023 (1 مرداد 1402) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/894652/new-oppenheimer-images-highlight-cillian-murphy-emily-blunt-and-more/